PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395175}

Echo

The Echo
5,7 3 878
ocen
5,7 10 1 3878
Echo
powrót do forum filmu Echo

Bardzo dobry film. Polecam szczególnie chłopakom którzy chcą zmusić swoje dziewczyny do
przytulania :D a tak na poważnie fil trzymający cały czas w napięciu. Dobra gra aktorów.
Polecam

ocenił(a) film na 6
octavvvianus

Rozbawiłeś mnie :) a tak na serio to do przytulania dziewczyn podobno najlepsza jest seria Paranormal

ocenił(a) film na 7
annemarie93

Mnie ta seria niczym nie zaskoczyła. Dla mnie film Echo był lepszy od jedynki Paranormal. Oglądałem mnóstwo filmów o zjawiskach paranormalnych, zarówno horrory jak i dokumentalne, które bardziej mnie zafascynowały i przestraszyły aniżeli ta seria.

ocenił(a) film na 6
kamil607

Nie uważam, że Paranormale były straszne, ale też nie jestem typową dziewczyną. Lubie horrory z tym, że Echo to mnie jakoś nie przeraziło

użytkownik usunięty
octavvvianus

Świetna "zachęta" na całkiem niezły film! :) - z tego co czytałam, musi być mega wyrafinowany, przede wszystkim jedyny w swoim rodzaju, ponieważ grają tam dość znani aktorzy! - Kevin Durand, Jesse Bradford. hmm :) nie mogę się doczekać ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones