PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457369}
5,4 1 209
ocen
5,4 10 1 1209
Eden Log
powrót do forum filmu Eden Log

wykorzystanie rośliny jako źródła energii, roslina sie buntuje broni, zaczyna sie syf robić. Wysyłają ludzi żeby cos uspokoić, projekt jak to zawsze w tajemnicy, facet sie budzi ucieka, a na końcu sie okazuje ,ze sam jest czescia systemu i został wysłany ,ale sie buntuje i doprowadza do tego ,ze roslina sie wyzwala , wychodzi na powierzchnie miast traci energie a roslina wszytko opanowuje, ale wszysycy sie dowiaduja prawdy. W tle jeszcze jakis bunt pracowników, jakies insynuacje, ze jest to czescia sytemu totalitarnego w jakimś kraju , który na siłe uszczesliwia ludzi u siebie a jeszcze chce uszczęsliwic kraje inne.Film kończy sie rozwaleniem tego systemu a co bedzie dalej w sumie nie jest pokazane. Troche skojarzyło mnie sie z opowiadaniem Katedra -Jacka Dukaja, nie z tym filmem rysunkowym tylko z opowiadaniem mi sie kojarzyło bardziej.. Dobry film, mnie się fajnie oglądało i w napięciu.Wszystko jasno wyłozone, specjalnie nie trzeba myślec o co chodzi bo jest powiedziane w tym filmie wprost o co chodzi.Dla mnie dziwne jak mozna tego nie zrozumieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones