Film

The Ex

1997 1 godz. 27 min.
5,9 40
ocen
5,9 10 40
119
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"id":"114182","linkUrl":"/film/Eks-1997-114182","alt":"Eks","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/41/82/114182/7087266.2.jpg"}
Biznesmen David Kenyon nigdy nie powiedział swojej obecnej żonie Molly, że był już wcześniej żonaty przez trzy lata z Deidre. Molly dowiaduje się o tym, gdy zwolniona ze... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Biznesmen David Kenyon nigdy nie powiedział swojej obecnej żonie Molly, że był już wcześniej żonaty przez trzy lata z Deidre. Molly dowiaduje się o tym, gdy zwolniona ze szpitala psychiatrycznego Dedire składa wizytę Kenyonom. Jakby tego było mało, była żona Davida wynajmuje mieszkanie na przeciwko domu Kenyonów, flirtuje z Davidem iBiznesmen David Kenyon nigdy nie powiedział swojej obecnej żonie Molly, że był już wcześniej żonaty przez trzy lata z Deidre. Molly dowiaduje się o tym, gdy zwolniona ze szpitala psychiatrycznego Dedire składa wizytę Kenyonom. Jakby tego było mało, była żona Davida wynajmuje mieszkanie na przeciwko domu Kenyonów, flirtuje z Davidem i stara się zaprzyjaźnić z synem Molly - Michaelem. Gdy David oświadcza, że nie opuści żony, Dedire próbuje go zrujnować oskarżając o pobicie, a także porywa Michaela.

studio
American World Pictures (AWP) (przedstawia) / Cinépix Film Properties (CFP) (przedstawia) (współudział) / Lions Gate Films Home Entertainment (niewymienione w czołówce)
data produkcji
1997
tytuł oryg.
The Ex
inne tytuły
Eks Polska
Więcej...
Film kręcono w Richmond, Toronto i Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • Solidny thriller Larry Cohena ze świetną rolą Yancy Butler jako stalkującej byłego męża psychopatki. Film w Polsce w latach 90-tych wyświetlała Wizja1 - czytał Tomasz Knapik.

    • Nie jest to może bardzo dobry film, ale wart obejrzenia. Fabuła jest ciekawa, choć czasami za bardzo się dłuży. Dużo intryg. Fajnie zagrana rola Deidry i właściwie tylko jej.

    • Może ktoś wie skąd mogę zdobyć muzykę z końcówki filmu :D, bo chyba ją gdzieś słyszałem.