PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750192}

Eksperyment Belko

The Belko Experiment
5,7 7 340
ocen
5,7 10 1 7340
Eksperyment Belko
powrót do forum filmu Eksperyment Belko

Super film. NIe sugerujcie sie komentarzami ludzi. Film jest swietnym thrillerem psychologicznym. Od poczatku buduje super klimat!
Troszke w stylu PURGE ale o wiele wiele wiele lepszy :)
Moze wyjdzie druga czesc? Oby! :) CZEKAM! :)

10 / 10
polecam

ocenił(a) film na 2
che_to_fra_jer

Thriller psychologiczny?
Kazali im się zabijać i to robili. Przeżył od początku faworyzowany bohater. Nawet ułatwili mu sprawę, bo wcześniej uśmiercili jego dziewczynę i nie było problemu na koniec filmu kto miałby przeżyć. Nie dowiedzieliśmy się w ogóle po co robili ten eksperyment i do czego doszli. Żadnego głębszego sensu eksperymentu. Żadnych zagrywek psychologicznych ja tam nie widziałam. Jak można dać mu 10/10? Co z wszystkimi dobrymi filmami, jak taki gniot dostaje 10/10?

ocenił(a) film na 1
Benitaaaaa

Sam nick autora prostu jest wymowny. Film dno

Benitaaaaa

Oj nie sugeruj się ;)

ocenił(a) film na 5
Benitaaaaa

Masz rację Benitaaa, to jakaś dziesiąta woda po kisielu filmu pod tytułem ''Cube''. Dno, z trudem dobrnąłem do końca.

Benitaaaaa

Padły słowa: ,,Nie jesteśmy upoważnieni do ujawnienia danych na temat eksperymentu " ale i inne dlaczego te niby tęgie mózgi nauki to robiły-psychologia.Dzisiaj wiemy,że państwa nie miały oporów(i pewnie nie mają dalej) robić karygodnych doświadczeń na ludziach z MK ultra na czele.Ta historia wydaje mi się naciągana grubo,bo przecież ci ludzie mieli rodziny i wielce podejrzane było by aż tyle zaginięć/śmierci nawet jakby świetnie to tuszowano to raczej eksperyment nie do ukrycia na dłuższą metę.

miarara

do ukrycia spokojnie. Ale przede wszystkim nie ma tam żadnego eksperymentu. Zwyczajnie korporacja miała wycelowaną broń w tych ludzi w postaci wszczepionych bomb.
Właśnie zastanawiałem się jak wywrą presję na ludziach żeby byli posłuszni no i proszę wszyscy są do odstrzału. Autor filmy poszedł na największą łatwiznę wszczepił im bomby co sprawia, że to nie jest eksperyment tylko eksterminacja pozbawiona psychologii.

Benitaaaaa

Tak samo nie widzę żadnej psychologii. Thriller psychologiczny byłby wtedy gdyby potrafili zmusić tych ludzi do robienia tego co chcą poprzez psychologię - jakąś tam właśnie - a tu zwyczajnie maja wszczepione bomby, zwyczajnie eksterminują każdego i tyle nawet bez konkretnego sensu tylko przypadkowo.
Czyli przeżył przypadkowy osobnik i chcieli zadać mu kilka pytań. Takie same odpowiedzi uzyskają od człowieka który przeżył katastrofę samolotu.
Który moment tego filmu ukazuję jakąkolwiek psychologie ?
Można to ukazać prosto wziąć cała rodzinę pod mur i dać ojcu broń i albo obojętnie kogo zastrzeli abo rozstrzelają mu rodzinę, a nawet to już ma większy wątek psychologiczny niż ten film.

Zastanawiałem się jak ich zmuszą do wykonywania rozkazów, może brak powietrza w tym budynku ale mogli na dach wyjść wszyscy, a tu nagle nadajniki z bombami i Wielki Brat ma do nich guziki. No tak idiotyczne rozwiązanie, że szok.


Autor tego wątku oczywiście troluje ten idiotyczny film :D

ocenił(a) film na 2
che_to_fra_jer

Dla mnie strata czasu.
Zapowiadało się fajnie a wyszło słabo.

che_to_fra_jer

gdzie ty widzisz tam jakaś psychologie ? Zwyczajne mordowanie ludzi nic więcej.

ocenił(a) film na 4
che_to_fra_jer

Brak psychologicznej głębi. Całość spłycona do bezmyślnego wyrzynania się. Ogromny zawód z mojej strony.

che_to_fra_jer

To właśnie ostatnie zdanie wypowiedziane w tym filmie gatunkuje go w kategorii -psychologiczne- i zmusza do głębszego zastanowienia się nad odpowiedzią na zadane pytanie, a gdy już ją znajdziesz uświadomisz sobie że należysz do jednej z dwóch grup ludzi zależnie od odpowiedzi którą uważasz za prawdziwą.

vinnersy

Zabawne: jedno zdanie w filmie rzutuje na gatunek, jak reprezentuje. xD W dodatku jedna głębsza myśl w filmie nie czyni go żadnym arcydziełem, ani zbytnio nie pogłębia. Przeciwnie - jest naciągana.

ocenił(a) film na 4
che_to_fra_jer

Potrzebujesz jeszcze drugiej części po tym co tu zaprezentowano

ocenił(a) film na 5
che_to_fra_jer

Serio 10 ? Arcydzieło?

ocenił(a) film na 8
Mirafal

Arcydzieło to nie , ale jak ktoś lubi filmy oparte na ludziach zamkniętych w budynku , jakaś zagadka itp to koniecznie trzeba obejrzeć

ocenił(a) film na 2
Goldencar

Ja lubie filmy o zamknietych ludziach, ale zadnej zagadki tu nie bylo i ten film to dno.

ocenił(a) film na 5
che_to_fra_jer

Ty chyba nie wiesz co to jest thriller peycholigiczny.

ocenił(a) film na 2
che_to_fra_jer

wielki eksperyment socjologów świata XDD Musiałem zażenowanie rozchodzić potem po pokoju

ocenił(a) film na 2
che_to_fra_jer

Thriller psychologiczny? Ten gatunek nazwalabym raczej "akcja bez fabuly". Caly film sie gonia po budynku i zabijaja. Zenada,

ocenił(a) film na 5
che_to_fra_jer

Okej! Nie będę sugerował twoim komentarzem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones