PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480913}

Ekstrakt

Extract
5,5 6 738
ocen
5,5 10 1 6738
5,3 3
oceny krytyków
Ekstrakt
powrót do forum filmu Ekstrakt

Kolejny film o niczym

ocenił(a) film na 3

Nudna egzystencja lokalnego przedsiębiorcy urozmaicana realizacją pomysłów
podsuwanych mu przez głupkowatego przyjaciela. Wszystko to prowadzi do nieuchronnego
dramatu, który w moim odczuciu nie jest w ogóle zabawny.
Myślę że wszystkie wady filmu wynikają z beznadziejnego scenariusza, którego w
najmniejszym stopniu nie porównywał bym z dokonaniami braci Coen.
Film jest powierzchowny, a przedstawiona historia przez to bardzo mało wiarygodna.

ocenił(a) film na 8
2222

Mike Judge to nie bracia Cohen więc nie porównuj długopisa do samochodu. Inny styl, inna rzecywistość.
Jest to fajna mądra komedia nie w stylu głupich komedii romantycznych z radiową muzyką POP i głupimi tanimi wygłupami dla nastolatków.
Skoro nie potrafisz z przymrużeniem oka wczuć sie w przygłupkowatego szefa małego przedsiębiorstwa który boryka sie z zagmatwanym zyciem prywatnym tzn ze sam jestes powierzchowny a nie ten film.

ocenił(a) film na 3
Varza

Ten film jest najwyraźniej dla ludzi nie potrafiących odmienić słowa "długopis". Taka mądra w stylu głupich :) Brawo!

ocenił(a) film na 8
2222

Jestes żałosny znajdując drobne przejęzyczenia i je wytykając, podnieca Cie to.
Mieszkam za granicami Polski wększość życia i zapominam juz ten język.
Do niczego on nie jest mi potrzebny.

ocenił(a) film na 3
Varza

Błagam. Miej odrobinę godności i nie kompromituj się głupim tłumaczeniem.
Udam że tego nie czytałem.

ocenił(a) film na 8
2222

Widzę że trafiłem na taniego trolla, który lubuje sie w familijnych filmach dla dzieci. No nic oglądaj sobie dalej twoje bajki i staraj sie nie komentować filmów dla dorosłych, ktorych nie rozumiesz. Szkoda czasu na dyskusje z ludźmi ograniczonymi.

ocenił(a) film na 3
Varza

Jednak nie potrafisz przepuścić okazji aby się totalnie skompromitować. Przeczytaj sobie definicję trolla internetowego. To jest mój wątek a ty go właśnie w bardzo infantylny sposób trollujesz.

ocenił(a) film na 8
2222

To co czyni Cie trollem to fakt że znajdując sie na forum o tematyce filmowej zamiast dyskutowac o danym filmie wytykasz drugiemu uzytkownikowi drobne błędy ortograficzne odbiegając od tematu.
Wystarczy wejść na twój kanał filmwebu na 5 sekund aby stwierdzić że lubisz familijne kino dla dzieci, melodramaty oraz pedalskie, romantyczne komedie. Domyśliłem sie że jesteś kobietą.
Nie potrafisz wnieść nic interesującego do tej dyskusji kolezanko tak więc nie widze sensu w dalszej kontynuacji tej rozmowy.

ocenił(a) film na 3
Varza

Jeśli mógłbym coś radzić, to naucz się dyskutować.
1. Dyskusji nie rozpoczynaj od ataku. Kultura osobista jest cenniejsza niż chamstwo jakim się wykazujesz. Jeśli komentujesz czyjś wątek to uszanuj odmienne poglądy. Nie pouczaj i nie oceniaj.
2. Jeśli już atakujesz, pouczasz i oceniasz używaj poprawnej polszczyzny i argumentuj swoje wypowiedzi. Jeśli nie potrafisz poprawnie sklecić zdania, nie licz na to że będziesz brany poważnie. Ja potraktowałem cię łagodnie. Ale ktoś inny zrówna cię z ziemią i będzie miał pewnie rację.
3. Złapany na błędzie nie tłumacz się w głupi sposób, tylko jak na dorosłego przystało przyznaj się do błędu i najlepiej przeproś. To rozluźnia atmosferę i wytrąca argumenty stronie przeciwnej.
4. Nigdy nie rób przytyków osobistych bo to świadczy o twoich własnych problemach emocjonalnych.
5. Zanim znowu coś głupiego napiszesz zastanów się pięć razy lub zrób sobie dzień przerwy. Czas uspokaja emocje.

Z mojej strony to chyba wszystko. Co z tą wiedzą zrobisz, twoja sprawa. Powinieneś podziękować, ale pewnie potraktujesz to jako atak. Zanim coś napiszesz patrz punt 5.

ocenił(a) film na 8
2222

Haha to jednak nie jesteś kobietą tylko masz taki pedalski gust :-) no nic o gustach sie nie dyskutuje.

ocenił(a) film na 7
Varza

Zgadzam się. Parę razy prychnęłam szczerym śmiechem. Lekka, momentami czarna, komedia, ale poruszająca życiowe tematy - pracowniczy kolektyw, znudzenie partnerem, formy spędzania czasu, trudni sąsiedzi hihi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones