PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 202
oceny
7,1 10 1 27202
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

namieszal mi w glowie ten film. po jego obejrzeniu bylam rozczarowana. zapowiadalo sie strasznie ciekawie. yte komentarze recenze, chyba z wiekszym poziomem podniecenia zaczynalam ogladac ten film niz bylo w nim tego. najbardziej mi chyba przeszkadzalo to ze jako kochanka miala dziadka. mogli by wygrac kogos mlodszego i bardziej...pociagajacego.nie mowie ze od razu B.Pitt'a czy kogos z jego kadencji bo to juz by byla tandeta, ale ...jednak ten aktor mi przeszkadzal. no nie wiem..hmm..ale generalnie rzecz ujmujac niiiby mowie ze sie zawiodlam to jednak 'cos' w tym filmie bylo. cos co przyciaga i pociaga. co do fabuly to wg mnie, poczatek okej [ przedstawienie osob itd ], za szybkie rozwiniecie akcji [ zbyt szybko poszli do lozka ktorko mowiac], zakonczenie....raczej slabe. tak wiec ... niby ok , niby nie. ciezko mi powiedziec . mysle ze kazdy kto chce powinien to obejrzec i sprawdzic jak na niego to podzialalo;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones