PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 202
oceny
7,1 10 1 27202
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

Jeden z niewielu, który ma głębie, nie jest pusty i prostacki. Świetna gra aktorów, dobry klimat, owszem małolatom epoki vivy sie nie spodoba, ale kazdemu z glowa na karku tak:) polecam

ocenił(a) film na 9
Maggie1980

Zgadzam się z tobą w 100%. Jak dla mnie to jak ktoś zrozumiał ten film to napewno uzna go za dobry.

Beskid

czy ktos mi moze pomoc i pamięta co powiedzial jej kepesh jak sie zobacyzli u niego na przyjeciu, jak ona kazala mu mowic do siebie po imieniu, że jest cos w niej co nie pozwala mu na ...???

ocenił(a) film na 5
czarownicaa89

jest w niej coś, co wymaga zachowanie pewnego formalizmu w zachowaniu, coś takiego chyba

Maggie1980

Nie wiem gdzie w tym filmie dostrzegasz głębie. Jak dla mnie ta reżyserka popełniła kolejny po "Moje życie beze nie" pseudoartystyczny obraz, który nic ze sobą nie niesie, tylko jest po prostu ładnie zrobiony i tyle. A jaki w nim przekaz to naprawdę nie wiem.

Anturium

Oczywiście miałam na myśli "Moje życie beze mnie", ale "em" mi uciekło :D

Anturium

prawda, prawda to gniot

ocenił(a) film na 9
Anturium

W filmie padło zdanie: "dzieło sztuki przypomina Wam kim jesteście teraz"...;)

tenszin

no i ?.....

ocenił(a) film na 9
Private_Witt

tzn, ze jest jeszcze szansa, aby zobaczyć w tym filmie coś czego wcześniej się nie dostrzegło;).
Nie mówię, że stanowi on dzieło sztuki filmowej, ale w końcu piękno jest w oczach patrzącego:].

tenszin

To wy macie kurwiki chyba w tych waszych oczach!!! gratuluje ;)

Maggie1980

Dla mnie film po prostu dobry. Widziałam, że na sali kinowej łzy się polały, sąsiadki cichutko chlipały w chusteczki. Mnie nie wzruszył ten film do tego stopnia, ale co do panów tak chętnie krytykujących, cholera, nie wiem czy przeciętny mężczyzna jest w stanie zrozumieć czym dla kobiety jest lęk przed rakiem piersi. Jasne, że kobiety też oceniają ten film negatywnie, nie każdy odnajduje w nim punkt odniesienia. To nawet zdrowiej, że ludzie różnią się gustami. No i Ben Kingsley... Świetny jak dla mnie. Co do piersi Penelopy nie przyłączam się do zachwytów, ale wszak nie mnie mają się podobać ;)

daggisa

ale zrozumienie dla postaci która ma raka piersi nie ma tu nic do rzeczy. A faceci potrafią sobie wyobrazić czym jest rak jąder. Jak to jest żyć będąc ełnuchem ;/

ocenił(a) film na 6
Maggie1980

Spodziewałam się czegoś więcej po tym filmie. Może nie byłabym tak źle nastawiona gdyby nie fakt, że był on kręcony na podstawie książki Rotha, którego uważam za rewelacyjnego pisarza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones