PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 202
oceny
7,1 10 1 27202
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

Film, po którego obejrzeniu mam ciarki jeszcze przez dłuższy czas. Pięknie pokazana relacja między dwojgiem ludzi. Penelopa przeurocza , a profesor zachwycający. Coś niesamowitego unoszącego się w powietrzu. Pokazane uczucie, zrozumienie, przyjaźń i codzienność. Scena pierwszej namiętności u Kepesh'a w mieszkaniu jedna z najpiekniejszych jakie widziałam w historii kina. Film na długo zostanie w mojej pamięci. Moim zdaniem bardzo zręcznie pokazano film, którego głównym motywem teoretycznie jest związek ludzi z dużą róznicą wieku a jednak ta różnica nie jest w moim odczucie pierwszoplanowa. Dla mnie ma 10!

W kwestii cytatów:
"Jest w Tobie coś co wymusza pewną formalność. Posiadasz pewną elegancką surowość."
"Kiedy kochasz się z kobietą mścisz się za wszystkie rzeczy , które pokanały cię w zyciu. "

Plus "teoria pięknych kobiet" Kepesh'a.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Katee_Katee

"dzieło sztuki przypomina wam kim jesteście, teraz"

tenszin

gdakanie jak to jakiś burak jarał się na jej krwawiącą pochwę - najpiękniejsza scena w historii kina (buahahah) a Uwaga !! gratisowo uznajemy ją za najohydniejszą scenę w historii kina !!! buahahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones