PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 202
oceny
7,1 10 1 27202
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

Penelope jest niesamowicie piękna. Za każdym razem, w każdym filmie... I mam wrażenie, że z wiekiem, staje się bardziej... wyrazista. Tak, czy inaczej, podoba mi się niesamowicie.

sawed_off_shotgun

Penelope to człowiek, a nie "stworzonko". Trochę szacunku dla kobiet.

to_eremon_anthos

to zabłysnąłeś

to_eremon_anthos

Sama jestem kobietą, więc mam szacunek dla własnej płci. Większy niż dla facetów... A czy kobieta to nie stworzonko?

sawed_off_shotgun

Prawda jest tak, że Penelope Cruz wygląda jak tranwestyta z okropnym akcentem. Nie mogę na nią patrzeć!

Bialy_Pielgrzym

Biały Pielgrzym
Święta racja - gdyby była stworzonkiem mogła by w horrorach grać i ludzi straszyć! ;)

ocenił(a) film na 5
Bialy_Pielgrzym

Wreszcie ktoś to zauważył!










sawed_off_shotgun

Czy tylko ja pomyślałam, że chodzi o tytuł książki, która została zekranizowana "Konające zwierzę"?
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 1
sawed_off_shotgun

może i piękna ale głupia jak każda kobieta!!!

dante12042010

Haha Dante to żes się popisał teraz...
"Głupia jak każda kobieta" - czyli twoja matka również. Ahh nie ma to jak szacunek ;)

dante12042010

Oj Dante, Dante... "w życia wędrówce, na połowie czasu, (...) pośród ciemnego znalazłEŚ się lasu"...

sawed_off_shotgun

tylko czy znajdzie się tam jakaś głupia Beatrycze...?

jalapeno

Nie, nie znajdzie się tam żadna Beatrycze. Toż to piekło, nie raj... :-)

użytkownik usunięty
sawed_off_shotgun

Tylko nie obrażajcie mojej dziewczyny z którą sypiam co noc ;-)

ocenił(a) film na 9
sawed_off_shotgun

penelope... która w tym filmie wyglądała tak, że można byłoby ją ubóstwiać na wieki... w spojrzeniu w każdym geście można było ujrzeć jej klasę i idealność.... każdy punkt jej ciała był nieskazitelny... i też ten film miał własnie to na celu...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Private_Witt

dobra to to będzie zgodne z regulaminem ;]

Nawet TYŁECZEK Penelope nie uratuje tego GNIOTA !!!!
Wałęsa oddaj moje 100 milinów, a szefostwo cinema city 15 zł !!!

atbasz

Oj tak... Penelope jest niesamowita. Zwłaszcza u Almodovara zawsze pokazuje klasę.

"Elegia" to dobry film, ale tylko i wyłącznie za sprawą Penelope. Nawet pan Kingsley nie wykrzesał z siebie ognia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones