PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=411063}

Elegia

Elegy
7,1 27 202
oceny
7,1 10 1 27202
7,0 9
ocen krytyków
Elegia
powrót do forum filmu Elegia

Poprostu istne arcydzieło. Film dla osób uczuciowych ,którym nie jest obce cierpienie innych. Prawdziwa miłość dwojga ludzi. Daje 10 bez zastanowienia! Płakałem...

Rozporek

hahahahahahha to Lessie polecam i bambi ;]hahahahha arcydzieło, dobre
I zanim zaczniesz innym wytykać pisownie może zajrzysz do słownika i zobaczysz jak się pisze " po prostu"

Rozporek

nie widzialam tego filmu i zastanawialam sie czy isc widzac reakcje wiekszosci osob. doskonale rozumiem o co Ci chodzi. pojde.. zobacze.. i napisze jaki naprawde jest ten film. byc moze rzeczywiscie jest dla osob wrazliwych ktore odczuwaja wiecej niz zwykli ludzie.

Claudis_Candy

Wiesz myślę że zawiedziesz się jednak myślałem trochę o tym filmie i doszedłem nawet do wniosku, że same postacie są odpychające i nie wzbudzają sympatii.
Kolega u góry pisze, że to film o cierpieniu i prawdziwej miłości..

Czy prawdziwa miłość wygląda w ten sposób, że jeżeli kogś kochamy oszukujemy tą osobę sypiając z kimś innym??. Czy w tedy ważniejsze są nasze obawy (w tym przypadku starcze kompleksy) i strach dotyczący tego związku od osoby którą kochamy. Gdy odchodzi ktoś tak bardzo dla nas ważny pozwalamy mu na to nie walcząc o tą osobę..nawet jednego telefonu?? jakie to filmowe! Ja wiem, że to może sie wpisuje w jakieś normy amerykańskiego społeczeństwa ale mi jest zupełnie obce..

Bohaterki nie oceniam również lepiej.. To bardzo ciekawe, że pojawiła się dopiero po 2 latach kiedy przeżywała tragedie.. Może to z jej strony była totalna obłuda ? pomyślmy powtarzała wielokrotnie, że już nie bedzie taka piękna? może po prostu bała sie,że inny facet nie zaakceptuje je bez piersi. Czy ten facet zrobił coś nadzwyczajnego? czy nie jest tak, że każdy z nas wspierał by w takiej sytuacji osobę którą kocha?

Podsumowując aż się prosi żeby zmienić tytuł na "Miłość po amerykańsku"

Private_Witt

Boże, ale z ciebie bezmózg, już widze twój ktorys z kolei komentarz i żal mi cie. Jak ktos się z toba nie zgodzi to od razu "atak". Każdy ma prawo wyrazić swoją opinie, a jak się nie zgadzasz to napisz to jakoś kulturalnie a nie od razu z mordą. Naprawde żal mi ciebie.

dagmaraa12345

haha widzę, że nie jesteś lepsza ;] wiec nie krytykuj

Private_Witt

i to była odpowiedź na jakby nie patrzeć też bardzo rzeczowy komentarz kolegi!! a ja tylko napisałem, że ten film to dno! i nikomu od bez mózgów nie jechałem dziewczynki z gimnazjum jak dorośniesz to zrozumiesz!!

"
Film ma taka ocenę bo w piątek była premiera. Poza tym kolego 2 posty wyżej naucz sie pisać po polsku i ten film nie jest dla dzieci tylko dla osób ,które go rozumieją. Mentalność to podstawa. Zapewne ogladajac ten film nawet nie wiedziałeś co oznaczają niektóre słowa wiec daruj sobie i ogaldaj filmu z cyklu Batman albo Spider-man!"

no...

Private_Witt

Nie rozsmieszaj mnie "chłopcze z gimnazjum" ja ten wniosek wysnułam po przeczytaniu kilku twoich komentarzy a nie jednego. Zaakceptuj upodobania innych do filmów, a nie udajesz wielce mądrego.

dagmaraa12345

dobrze proszę pani, już nie będę ! i już od zaraz wszystkich i wszystko akceptuję ! choć bez mózgu łatwo nie jest ;]

Private_Witt

no właśnie tego sie obawiam ;P (za krótki)

dagmaraa12345

wiesz jest coś takiego jak wolność słowa- nie, poważnie może was na Wosie jeszcze tego nie uczyli, ale radze zajrzeć do konstytucji I na tym forum mogę z tej swobody obywatelskiej bardzo szeroko korzystać. Np. jak ktoś zarzuci mi, brak wrażliwości ponieważ nie podobał mi się jakiś gniot ( tu mamy przykład tej wolności mogę swobodnie się wypowiedzieć o tym filmie) mało tego odeśle mnie to adaptacji komiksów i czepi się ortografii itd. to jest ok. Ale w tym momencie niech się nie dziwi, że wchodzę na jego profil i widzę, że dzieciaka ulubionym filmem jest aramageddon.. hmm, ale mnie odsyła do adaptacji komiksów! Więc nie dziw mi się, że w tym momencie domniemanie, że ów człowiek posiada jakikolwiek gust legło w gruzach! i ma nijakie prawo oceniać moją wrażliwość bo to jest po prostu śmieszne. Jestem ogólnie tolerancyjny czasami nie do końca, ale jeżeli ktoś mnie atakuję uzurpuję sobie prawo do obrony. Ciężko to zrozumieć.

Ale zmierzam do sedna. Wiesz nauczę Cię jeszcze 2 słówek - bardzo ważnych, może dzięki mnie unikniesz w przyszłości kłopotów. Te słówka to Zniewaga i dobro osobiste. Ja wiem, że czujesz się bardzo pewnie nazywając kogoś "bez mózgiem" na forum internetowym. No bo KTO CO CI ZROBI!! Ciekawe czy latając
po ulicy też tak obrażasz ludzi? Pomijam w ogóle fakt czy miała byś odwagę powiedzieć mi to prosto w twarz, wątpię szczerze. Na forum możesz się bawić w dziki zachód i obrażać ludzi bez karnie, ale poza forum nie radzę naprawdę! Mogę na tym forum komentować opinię ludzi bo mam takie prawo i po to jest to forum. I nie ma tu żadnego znaczenia czy o gustach się dyskutuję czy nie , a ja osobiście uważam, że tak i jak chce mogę je
komentować.

Powiem Ci, że jesteś typowym dzieckiem neostrady które przekroczyło pewną granicę, komentować tak- obrażać nie. Oczywiście napiszesz jakąś nierzeczową odpowiedź nijak związaną z tym co powyżej zawarłem, ale jestem na to przygotowany no bo niby co byś miała napisać - przepraszam, że nazwałam Cię bez mózgiem, przesadziłam. Nie sądzę, że Cię na to stać.

Private_Witt

ble ble ble opisałeś sie a mi sie nawet nie chce tego czytać ;P ale sie wysiliłam i ok rzeczywiście tamtem dzieciak był głupawy. Komentowac można ale nie obrażać kogos za to jakie filmy lubi. Może przesadziłam z tym bezmózgiem sory- stać mnie na to, ale jak widze kogos kto krytykuje innych za to, że film im się podobał a jemu nie to mi się słabo robi. Jeszcze jedno nie jestem dzieckiem neostrady- to też mnie obraża, jestem ciekawa czy ciebie tez stac na przeprosiny.

dagmaraa12345

Napisałem się, ale było warto bo coś tam do Ciebie dotarło. A propo jechania ludziom to mam 2 posty w różnych miejscach które dotyczą tego samego "rozporka" i stąd może Twoje odczucie jakobym nic innego nie robił tylko atakował ludzi na forum. Mogę przeprosić żadna ujma, ale w sądzie byś z tym dzieciakiem neostrady nie wygrała ;p;p więc z czystej grzeczności w Twoim amerykańskim stylu - sorry ;p

Private_Witt

Hehe no może rzeczywiście tak było. Ja z nikim nie chce sie kłócić, chyba, że ktoś mnie mocno wkurzy. W sumie jestes wporządku ;D Przepraszam- skoro mój amerykański styl ci nie odpowiada :P

dagmaraa12345

no to kłótnie mamy za sobą teraz możemy iść do łóżka :) po kłótni najlepszy seks ;) nie no z gimnazjalistką jednak nie mogę ;)

Private_Witt

buahaha ymmm nie no rozbroiłes mnie i nie jestem gimnazjalistka jestem już pełnoletnia ;)

dagmaraa12345

...dziewczynka ma nie wiecej jak 16 lat, co jest typowe dla wielbicielek
bolywood. radze uwazac z propozycjami seksualnymi.
wyzywanie od bezmozgow to tez wspolna cecha nastolatek.

moby_dick

Pudło mam 19 lat, a ty jestes pewnie następną wielka przeciwniczka bollywoodu. Tak się składa, że jestem w szkole teatralnej i uwielbiam musicale, a w bollywood jest takich mnóstwo. Może dlatego, że jestem artystką podobają mi się te filmy jest w nich pełno tańca i śpiewu- czyli to co kocham najbardziej. Każdy ma inny gust. Pzdr.

dagmaraa12345

w pospiechu pomylilas maja plec, ale spoko.
nie mam nic przeciw bollywood, tym bardziej jego wielbicielom(ka).
moim skromnym zdaniem, bollywood ma po prostu nie wiele wspolnego z
prawdziwym kinem i sztuka filmowa.
no ale co tu dyskutowac o gustach...zwlaszcza artystow.
zycze samych sukcesow w szkole teatralnej, oby udalo ci sie kiedys
zagrac w takiej bollywood'zkiej producji.

moby_dick

Hehe no w moim amerykanskim stylu- sorry pomyliłam się. Chyba chodziło ci, że bollywood nie ma nic wspólnego z hollywood i to się zgadza to dwa różne światy, chyba kazdy kto obejrzy jakikolwiek film indyjski pierwszy raz bedzie miał takie odczucie. To zupełnie inna kultura, dla nich są ważniejsze inne wartości. Dzięki za życzenia, ale bardziej bym wolała zagrać w jakimś holyywoodzkim musicalu ;P co i tak jest mało prawdopodobne pzdr.

dagmaraa12345

heheh, a wiec niech będzie gorąca 19 ze szkoły teatralnej ;) a ja recytowałem wiersze w podstawówce ;]

Private_Witt

czegos tu nie rozumiem...poza jednym że jak robią film o milosci i dochodzi do dialogu faceta i kobiety na temat tego filmu to zawsze jest kłótnia...wzajemna nieakceptacja upodobań

ganz74

eee...przesada.. to nie ma nic wspólnego z upodobaniami,a poza tym ten film widziały chyba tylko same kobiety i ja :( ale przez kobietę;/

ocenił(a) film na 7
dagmaraa12345

Uważam, że komentarz Private_Witt jest w sumie trafny i rzeczowy, a ponadto nie ocenia gustu autora wątku ani jego wcześniejszych komentarzy. Niestety w przeciwieństwie do Ciebie - dagmaraa12345.
Wskaż w którym miejscu atakuje. To Ty od razu zaczynasz od bezmózga. To raczej Ty masz problemy z zaakceptowaniem cudzych i odmiennych od Ciebie opinii.

sylbow

hehe ten temat juz mamy za sobą mój drogi :D P.S. nie chodziło mi tylko o ten komentarz to jakbys bardzo chciał znać powód i ja nie oglądałam tego filmu wiec moja opinia tu nie wchodzi w gre pzdr.

ocenił(a) film na 9
Rozporek

Wzruszający, piękny. Smutny.
Polecam! 9/10

tenszin

Genialny gra Cruz :) Nie bede sie wtracal w konwersacje, ale wolnosc slowa w Polsce obowiazuje jak kolega wyzej napisal..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones