PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856764}

Elvis

7,0 60 124
oceny
7,0 10 1 60124
6,7 53
oceny krytyków
Elvis
powrót do forum filmu Elvis

Twórca filmu powiedział, że istnieje wersja 4 godzinna. Mam nadzieję, że to wszystko czego w wersji kinowej nie ma jest właśnie tam

ocenił(a) film na 7
JohnTheBrave

O tak, absolutnie ten jaskrawy ekspres mimo grubo ponad 2-godzinnego przejazdu, potrzebuje uzupełnienia o bardziej intymne, uważne sceny. Choć perspektywa narracji "pułkownika" Parkera może na to niekoniecznie pozwalać.

ocenił(a) film na 9
JohnTheBrave

W ogóle skąd wiadomo że będzie wersja reżyserska?

PrimalElf1512

Na wiki pisali.

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Oj tak, chętnie za jakiś czas bym obejrzał pełną wersję - podobnie z BR2049

ocenił(a) film na 9
JohnTheBrave

O ja, z przyjemnością bym obejrzała wersje reżyserką.

ocenił(a) film na 8
JohnTheBrave

Też miałem wrażenie, że pewnych szczegółów w tym filmie zabrakło.

ocenił(a) film na 9
JohnTheBrave

Co do wersji reżyserskiej jeszcze: Pytanie jak oni wydadzą od razu jak Blu ray wyjdzie czy najpierw Blu ray Kinowa wersja a Reżyserka trochę potem? Nie wiadomo

ocenił(a) film na 7
PrimalElf1512

Nie będzie wersji reżyserskiej. Na wydaniu Blu-ray, 4K jest tylko wersja kinowa. W dodatkach nie ma nawet scen usuniętych. https://www.blu-ray.com/movies/Elvis-4K-Blu-ray/311489/

ocenił(a) film na 9
joker_mroczny_rycerz

To po cholere zapowiedają tą wersję reżyserską?

ocenił(a) film na 7
PrimalElf1512

Niestety WB leci w kulki z fanami. Już nie pierwszy raz takie cyrki odwalają. Nie raz słyszy się że mają dłuższe wersje filmów zazwyczaj 3-4h ale nigdy ich nie wypuszczają. Np. po latach okazało się że 2 pierwsze części Harrego Pottera były o ok. pół godziny dłuższe.

ocenił(a) film na 4
JohnTheBrave

Ahahahhah dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones