PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834265}
plakat filmu Ema

Ema

6,7 3 506
ocen
6,7 10 1 3506
2 839
chce zobaczyć
7,0 17
ocen krytyków
Ema

Nieuchwytna jak płomień, uwodzicielska Ema roznieca ogień wszędzie tam, gdzie się pojawia. Taniec to dla niej całe życie – dla swojej pasji jest gotowa poświęcić dosłownie wszystko. Wspólnie z mężem-choreografem podejmuje kontrowersyjną decyzję, przez którą upada jej dawny świat, a na zgliszczach starego porządku wyrasta zupełnie nowy – gdzie kobiety mogą tańczyć tak, jak chcą, o rodzinie nie decyduje pokrewieństwo i każdy sam tworzy choreografię własnego życia. W nowym świecie Ema jeszcze mocniej zatraca się w seksualnym, agresywnym reggaetonie.

opis dystrybutora kina

Po tym jak szokujący incydent doprowadza do rozpadu małżeństwa z choreografem Gastonem, tancerka Ema zanurza się w świecie reggaetonu, tańca ulicznego i muzycznego stylu. Nowa artystyczna droga staje się dla niej odyseją pasji, pożądania, wyzwolenia oraz sposobem na odnalezienie siebie.

platforma vod

Ema, młoda tancerka, postanawia rozstać się z Gastónem swoim mężem i choreografem, po tym jak podejmują decyzję o oddaniu swojego adoptowanego syna Pola. Decyzja o adopcji była wspólna, ale para - dla której najważniejszy w życiu jest taniec - nie potrafiła wychować chłopca. Przemierzając ulice portowego Valparaíso Ema desperacko szuka romansów, aby przezwyciężyć poczucie winy. Ratunkiem dla niej jest także taniec. Wkrótce tancerka układa sekretny plan odzyskania wszystkiego, co straciła.

platforma vod