Film

2016 1 godz. 34 min.
5,5 611
ocen
5,5 10 611
149
chce zobaczyć
{"id":"765570","linkUrl":"/film/Emo+the+Musical-2016-765570","alt":"Emo the Musical","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/55/70/765570/7785172.2.jpg"}
Ponury Ethan zakochuje się w optymistycznej Trinity, wzbudzając niepokój wśród znajomych i rodziny. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Ethan (Benson Jack Anthony) po wyrzuceniu z prywatnej szkoły średniej za próbę samobójstwa, rozpoczyna naukę w nowej szkole. Tam poznaje Trinity (Jordan Hare), w której się zakochuje. Ethan dołącza do zespołu rockowego "Worst Day Ever", zmienia swój wizerunek i wspólnie z nowymi kolegami przygotowuje się do corocznego konkursu. RozpoczynaEthan (Benson Jack Anthony) po wyrzuceniu z prywatnej szkoły średniej za próbę samobójstwa, rozpoczyna naukę w nowej szkole. Tam poznaje Trinity (Jordan Hare), w której się zakochuje. Ethan dołącza do zespołu rockowego "Worst Day Ever", zmienia swój wizerunek i wspólnie z nowymi kolegami przygotowuje się do corocznego konkursu. Rozpoczyna się walka między zespołem Ethana, a chrześcijańską grupą "Hope Group", której wokalistką jest Trinity. Uczucie Ethana i Trinity zostaje więc wystawione na próbę.

studio
Matthewswood Productions
data produkcji
2016
tytuł oryg.
Emo the Musical
inne tytuły
  • Brednia w bredni

    JinuDog ocenił(a) film na 7

    Ten film jest tak głupi, tak idiotyczny, abstrakcyjny i przerysowany, że aż przez to dobrze się na nim bawi. Nie da się brać go na serio. Gorzej, że niestety piosenki były kiepsko napisane i kiepsko odwalone. Żadnej już nawet nie pamiętam.

    5