PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752144}

Emotki. Film

The Emoji Movie
5,0 22 461
ocen
5,0 10 1 22461
1,6 5
ocen krytyków
Emotki. Film
powrót do forum filmu Emotki. Film

Film nie śmieszył ani mnie, ani mojej 5-latki. W sumie nie wiem do kogo był dedykowany, bo siedzące na sali starsze dzieci też nie były ubawione. Szkoda ze mnie nikt nie ostrzegł, zaoszczędziła bym kasę, albo Poszła na inną bajkę którą chociaż moje dziecko obejrzałoby z przyjemnością.

użytkownik usunięty
justysia_c_2

Nie śmieszył twojej pięcioletniej córki? Jestem trochę zdziwiony, bo grupą docelową były dzieci które są na czasie z emotkami i wszędzie nimi spanują

No właśnie moja pięciolatka jest może trochę "opóźniona" i komunikuje się raczej werbalnie niż za pomocą emotek. :) Moim zdaniem taki 8-9 latek to może i ogarnąłby ten film.

użytkownik usunięty
justysia_c_2

Rozumiem... w każdym bądź razie miło słyszeć że ktoś z nowego pokolenia nie cofa się całkowicie do ery hieroglifów i oby tak było dalej

justysia_c_2

bo to najgorszy film animowany roku, trzeba przejrzeć recenzje ZANIM się na film wybierze, zawsze tak robię.
...na zagranicznych serwisach.

użytkownik usunięty
ssendas

już od pierwszej zapowiedzi było wiadomo że to będzie dno. Słyszałem nawet o jakiejś petycji ze strony internautów by film nie powstał ale widocznie nic z tego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones