treść opisu nie pasuje do filmu, do plakatu nikogo to nie zastanowiło kto jest odpowiedzialny za sprawdzanie opisu. Nawet średnio ogarnięty człowiek powinien skumać że opis dotyczy historii z USA a plakat i obsada dotyczą historii z Europy. Sam film prawdopodobnie opowiada o wojnie o niepodległość Niderlandów
Zgadza się! NA IMBD piszą, że to opowieść o Joanne z Kentu która szuka zemsty na cesarzu Karolu V - a ten panował do 1559 roku. Czyli 16-towieczna Europa jak nic :)
Bo pewnie w nim jest, skoro obsadę do filmu gromadzono już przynajmniej od 2014 roku: https://www.screendaily.com/production/sophie-cookson-joins-emperor/5076368.arti cle Nagrania na pewno odbyły się jeszcze przed jego śmiercią.