Film

2007 2 godz. 19 min.
7,1 428
ocen
7,1 10 428
230
chce zobaczyć
{"id":"464822","linkUrl":"/film/Endgame%3A+Blueprint+for+Global+Enslavement-2007-464822","alt":"Endgame: Blueprint for Global Enslavement","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/48/22/464822/7189798.2.jpg"}
Dokumentalista, Alex Jones, podąża z kamerą śladami tajemniczej grupy Bilderberg podejrzewanej o próbę stworzenia światowego rządu.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Dokumentalista Alex Jones pokazuje historię rosnącej w siłę globalnej elity. Kim są? Na czym polega ich siła? W czyich rękach spoczywa prawdziwa władza nad światem? Odsłania kulisy finansowania dyktatorów i krwawych wojen - gdzie ze sztucznie prowokowanego chaosu tworzy się podwaliny pod pierwsze prawdziwie światowe imperium. Jones, JimDokumentalista Alex Jones pokazuje historię rosnącej w siłę globalnej elity. Kim są? Na czym polega ich siła? W czyich rękach spoczywa prawdziwa władza nad światem? Odsłania kulisy finansowania dyktatorów i krwawych wojen - gdzie ze sztucznie prowokowanego chaosu tworzy się podwaliny pod pierwsze prawdziwie światowe imperium. Jones, Jim Tucker i ich ekipa podążają śladami niemal nieuchwytnej Grupy Bilderberg do Ottawy i Istambułu, aby udokumentować ich tajne konferencje - na których spotykają się elity tego świata. Co łączy królów i prezesów korporacji? Możemy być świadkami globalnych rozgrywek ustalających porządek świata i prowadzących do Trzeciej Wojny Światowej. Odkryj jak pseudonaukowcy praktykujący eugenikę kontrolują rządy na całym świecie, aby ograniczyć i ludzką populację. W Nowym Porządku Świata wyłania się światowy rząd. Elitarna grupa wprowadza swój plan eksterminacji 80% ludności Ziemi, aby zachować władzę nad pozostałymi przy użyciu zaawansowanych technologii. Krucjata Alexa Jonesa ma obnażyć ten tajny plan.

studio
Magnolia Management
data produkcji
2007
tytuł oryg.
Endgame: Blueprint for Global Enslavement
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Austin i Dallas (Teksas, USA), Stambule (Turcja), Nowym Jorku (Nowy Jork, USA) i Ottawie (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 5 filmów prawdy

  drakolicz13 ocenił(a) film na 8

  5 ulubionych dokumentalnych filmów prawdy / otwierające oczy: 1. Wezwanie do przebudzenia (2009) 2. Dave Murphy – Płaska ziemia / Dave Murphy – Płaska ziemia (Wywiad) (2015) 3. Endgame: Blueprint For Global Enslavement (2007) 4. Invisible Empire: A New World Order Defined (2010) 5. Egzorcyzmy ... więcej

  • Alex Jones ma dużą szansę na przejście do współczesnej historii.

   tomash74 ocenił(a) film na 6

   Alex Jones jak i kilku innych jednak moim zdaniem znacznie mniej zaangażowanych dziennikarzy i publicystów "made in USA" ma spore szanse na pojawienie się na kartach współczesnej historii.W twierdzeniu tym nawiązuję głównie do jego uporu, wytrwałości i ... więcej

  • Pytania o NWO

   VeBFan

   Mam dwa pytania co do osób wierzących w NWO. Czy NWO tyczy się Antychrysta? Czy można wierzyć w NWO, lecz nie wierzyć w Boga?

   • Andrzej Olechowski były kandydat na prezydent Polski

    CichyMorderca ocenił(a) film na 8

    Co on robił na zjezdzie grupy Bilderberga?Jest na liście gości w tym filmie.

   • .........po obejrzeniu tego dokumentu siedziałem jeszcze 20 min.

    horyzont_zdarzen ocenił(a) film na 10

    bez słowa, za to z rozdziawioną na maxa japą. to tak, jakbyś przez całe życie poruszał się tylko czołgając , aż nagle ktoś stanąłby nad Tobą i pokazał Ci ,że człowiek potrafi również chodzić. tak,byłem owcą....już nie jestem.