PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566392}
6,4 2 873
oceny
6,4 10 1 2873
Enter Nowhere
powrót do forum filmu Enter Nowhere

..i jadę poszukać tego schronu w podwieluńskich lasach :) Film fajny, chociaż to nie horror. Daje do myślenia. Polecam. PS. Nie dajcie się zwieść. Mam niemieckie mapy sztabowe z 1942r. i Wieluń na nich, to wcale nie dwie kreski otoczone lasem ;P

ocenił(a) film na 10
LukaszP1982

A ja się zastanawiam jak ty mogłeś się "zwieść" tym, że ten film podpada pod gatunek horror. Wyraźnie pisze, że thriller...

ocenił(a) film na 10
LukaszP1982

"Proszę.. znajdźcie mi film, który mnie przestraszy.. PROSZĘ.."-fajna prośba :) Na pewno istnieje taki film, ale w tej chwili ci go nie podam, bo byłaby to długa lista :) wg mnie :)

ocenił(a) film na 7
wmbco

Ad.1 Nie nie :) Chodziło mi o to, żebyście Wy, widzowie nie dali się oszukać co do rozmiarów ówczesnego Wielunia, pokazanego na mapie jako dwie chałupy na krzyż :) Taki lokalny patriotyzm :D
Ad.2 Mylisz się co do długości listy horrorów, które by mnie przestraszyły.. To już niestety chyba nie ten wiek, żeby bać się oglądając filmy :) Aczkolwiek wciąż mam nadzieję, że się mylę :)

ocenił(a) film na 7
wmbco

Zrób listę chociaż 10 pozycji, które mnie wystraszą. Mam 4 z przodu i trochę już filmów widziałem przez ten czas, więc zadanie wydaje mi się niewykonalne. Zaskocz mnie jeśli potrafisz, pozdro.

ocenił(a) film na 10
Pyrogenus

Może "Zło we mnie". Mnie kilka filmów wystraszyło, ale nie metodą, że debil zza drzewa wyskakuje z piłą mechaniczną. Spora byłaby moja lista. Oceniłem ok 3k filmów, horrorów obecnie nie oglądam, bo mi się przejadły schematy. Zapraszam do znajomych poszperasz po tytułach, może coś dla siebie znajdziesz.

ocenił(a) film na 7
wmbco

Chyba tego nie widziałem, sam też lubię filmy, które straszą narastającym klimatem, odpowiednio dobraną muzyką itd. Slashery i inne z kiepskimi potworami mnie po prostu śmieszą, chociaż lubię popatrzeć na dobre sceny gore, czy jakieś ciekawe formy odbierania komuś życia. Wysyłam zaproszenie, pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones