PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=178159}
5,8 96
ocen
5,8 10 1 96
Epsilon
powrót do forum filmu Epsilon

Wspomnienia..

ocenił(a) film na 8

Film te leciał na kanale 1 tvp zakieś 15 lat temu. Ostatnio oglądnołe go na innej stacji. Tak właśnie go zapamientałem, jak bardzo wzruszający. Kawałek o gotowaniu żaby jest świetny. Mam teraz 28 lat i nadal go lubię. musze obejrzyc co najmniej jeszcze raz zanim skończą emitować ten film.

ocenił(a) film na 8
uhajot

15 lat temu?! To całkiem nieźle, skoro ten film nakręcono w 1997r :D Ale może ma pan zdolności podobne do enigmatycznej Epsilonki: potrafi pan podróżować w czasie i w przestrzeni...
Ale zgadzam się film ciekawy.

ocenił(a) film na 8
ElfnA

ok 12 ale i tak miałem wtedy tylko 16 lat więc pomyliłem się tylko o 3 lata mogłem popatrzeć na rok produksji. Mimo tego film nadal jest fantastyczny.

uhajot

Ten film można teraz obejrzeć na kanale Zone Europa, pewnie kilka razy jeszcze zostanie wyświetlony w najbliższych tygodniach.

ocenił(a) film na 7
uhajot

film spoko, też mi się podoba. ma to coś w sobie co można znaleźć w filmach dokumentach koyanisqatsi albo happy people center, dlatego mi się podoba

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones