Odtwórz Zwiastun nr 1 2:02
Film

2014 1 godz. 32 min.
4,7 4 331
ocen
4,7 10 4331
1 082
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"id":"638608","linkUrl":"/film/Everly-2014-638608","alt":"Everly","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/86/08/638608/7700126.2.jpg"}
Ukrywająca się w swoim apartamencie kobieta stawia czoła licznej grupie morderców nasłanych przez jej byłego chłopaka - szefa mafii.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Everly
Everly (2014) Zwiastun nr 1 2:02
Everly | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2014 | Film Everly jest własnością Taiko, gangstera-sutenera. Od lat nie widziała swojej córki, a przy życiu trzyma ją jedynie myśl o tym, że kiedyś wreszcie uwolni się od swojego prześladowcy. Teraz jest o krok od celu. Od dawna w tajemnicy zbierała pieniądze i nawiązała kontakt z detektywem, który ma jej pomóc w ucieczce. Jednak Taiko odkrywa jej plan. Dzień, który miał rozpocząć nowy etap w życiu Everly, zmienia się w koszmar. Drobna kobieta musi sięgnąć po broń, aby zabijać i walczyć o przetrwanie.

Everly jest własnością Taiko, gangstera-sutenera. Od lat nie widziała swojej córki, a przy życiu trzyma ją jedynie myśl o tym, że kiedyś wreszcie uwolni się od swojego prześladowcy. Teraz jest o krok od celu. Od dawna w tajemnicy zbierała pieniądze i nawiązała kontakt z detektywem, który ma jej pomóc w ucieczce. Jednak Taiko odkrywa jejEverly jest własnością Taiko, gangstera-sutenera. Od lat nie widziała swojej córki, a przy życiu trzyma ją jedynie myśl o tym, że kiedyś wreszcie uwolni się od swojego prześladowcy. Teraz jest o krok od celu. Od dawna w tajemnicy zbierała pieniądze i nawiązała kontakt z detektywem, który ma jej pomóc w ucieczce. Jednak Taiko odkrywa jej plan. Dzień, który miał rozpocząć nowy etap w życiu Everly, zmienia się w koszmar. Drobna kobieta musi sięgnąć po broń, aby zabijać i walczyć o przetrwanie.

na podstawie
Joe Lynch (materiały do scenariusza, historia) / Yale Hannon (materiały do scenariusza, historia)
studio
Anonymous Content (współudział) / Crime Scene Pictures
data produkcji
2014
tytuł oryg.
Everly
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Belgradzie (Serbia).
Stosunkowo niskie nakłady finansowe przeznaczone na produkcję czuć od pierwszych paru minut seansu, tym niemniej intrygujący prolog historii udanie tuszuje niedostatki ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 41%
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • 8/10 Bardzo dobry absurd

  butryk_2

  Bałem się tego filmu przez wzgląd na ocenę. A okazało się, że od początku do końca bawiłem się dobrze przy tym filmie. Nazwałbym to czarną akcją/komedią. Najważniejsze to to, że w Everly ciągle coś się dzieje.

 • nie w moim guscie..

  adamxx68 ocenił(a) film na 3

  nawet głupota ma jakies granice

 • dycha

  4promile ocenił(a) film na 10

  Są cycki, jest rozpierducha i góra trupów. A cały film toczy się w salonie jednego mieszkania. Można to porównać do takich tytułów jak "Telefon", "Pogrzebany" czy "Locke". Tyle, że tu wszystko jest z dużym przymrużeniem oka. Ogólnie we mnie trafił. I dycha.

 • spokojnie mozna zobaczyc:)

  askenya

  fajny film, nie doszukuj sie przeslan i logiki ,dobra zabawa:))

 • Spodoba się nielicznym :)

  bialyikar ocenił(a) film na 7

  Jeśli się lubi filmy w których fabuła zepchnięta jest na drugi a nawet trzeci plan, ustępując miejsca czystej akcji, odrobinie gore i naginania rzeczywistości, to pewnie film się spodoba, reszta raczej niech omija ten film z daleka ;) Mi osobiście film się podobał. Przyczepił bym się chyba ... więcej