PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324937}

Ewangelia według Judasza

The Gospel of Judas
6,3 355
ocen
6,3 10 1 355
Ewangelia według Judasza
powrót do forum filmu Ewangelia według Judasza

film bardzo przekonywujący i ciekawy w którym analizowana jest ewengelia judasza która mówi że Jezus poprosił Judasza by go zdradził.

ocenił(a) film na 9
rafa1984

Zgadzam się, film był niesamowicie wciągający. Bardzo ciekawy dokument, aż trudno w niego uwierzyć ale to prawda; mnóstwo dowodów potwierdzających autentyczność dokumentu. Polecam.

rafa1984

zgadzam się Jezus to był krętacz który wymyślił teorię spiskową , przez którą zaślepił ludziom oczy na 2000 lat ;D, chociaż dla mnie cały nowy testament to ściema, pisana pod dyktando kilku frajerów.

hakowy

Bardzo Cię proszę, nie obrażaj uczuć religijnych innych osób.

ocenił(a) film na 8
rafa1984

Film trochę miesza w głowie. Namieszał zwłaszcza mi, bo tuż przed jego obejrzeniem raczyłam się dokumentem Discovery 'Jezus inne spojrzenie' oraz niedawno przeczytałam jedną z książek z serii 'Życie po życiu' i mam kompletny bajzel w głowie. Muszę zweryfikować wiele idei, które były nieodzowne, choć miejscami wątpliwe, w moim życiu.
Dokument dobry, chociaż, trochę się zawiodłam, gdyż przez cały film w zasadzie czekałam na poznanie treści księgi, a tu tylko kilka zdań o tym. Wniosek nasuwa się jeden, a jest taki, że bez sensu było podawać dokładną treść całej ewangelii, ponieważ nie różniła się ona zasadniczo od treści innych ewangelii, ale tego w filmie nie zasugerowano.
@hakowy trochę się zagalopowałeś, istnieją dowody na to, że Jezus czynił cuda, więc słowo 'krętacz' nie jest tutaj na właściwym miejscu.

Marcepanowa

Uważałbym na książki z serii "życie po życiu". Zagłębiasz się w okultyzm, propagandę New Age.

Co do produkcji National Geographic - to nigdy nie są przychylne katolikom materiały, także nie należy oglądać tego z otwartym sercem, lecz z otwartym umysłem. To zresztą przeciwieństwo (dokładne) tego co Jezus mówił do Judasza, kiedy ten oskarżył go o irracjonalizm: "Judaszu nie myśl umysłem, myśl sercem".

Proponuję również rozmyślać dlaczegóż telewizja masowa nie wspiera prawd wiary katolickiej, a promuje okultyzm, protestantyzm, religie sekciarskie czy filozofie ala New Age (pozytywne myślenie), wschodnie religie etc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones