film

Ex

2009
2h
6,9 149
ocen
6,9 10 1 149
W filmie śledzimy przeplatające się historie sześciu par. Filippo (Vincenzo Salemme) i Caterina (Nancy Brilli) są właśnie w trakcie rozwodu i walczą między sobą o... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Ex zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

W filmie śledzimy przeplatające się historie sześciu par. Filippo (Vincenzo Salemme) i Caterina (Nancy Brilli) są właśnie w trakcie rozwodu i walczą między sobą o zrzeczenie się praw do opieki nad swoimi „dziwacznymi” dziećmi, które zamiast playstation wolałyby pójść do planetarium. Luca (Silvio Orlando), po 25 latach małżeństwa, ma poW filmie śledzimy przeplatające się historie sześciu par. Filippo (Vincenzo Salemme) i Caterina (Nancy Brilli) są właśnie w trakcie rozwodu i walczą między sobą o zrzeczenie się praw do opieki nad swoimi „dziwacznymi” dziećmi, które zamiast playstation wolałyby pójść do planetarium. Luca (Silvio Orlando), po 25 latach małżeństwa, ma po dziurki w nosie swojej żony Loredany (Carla Signoris) i postanawia wyprowadzić się do mieszkania syna, aby zakosztować raz jeszcze uroków życia studenckiego. Giulia (Cristiana Capotondi) mieszka ze swoim ukochanym Markiem (Malik Zidi) w Paryżu, decyduje się jednak przyjąć pracę w Nowej Zelandii, co wystawi na próbę ich związek. Tymczasem Elisa (Claudia Gerini) ma właśnie pobrać się z Corrado (Gianmarco Tognazzi), gdy niespodziewanie okazuje się, że księdzem, który ma odprawić ślub, jest Lorenzo (Flavio Insinna) – jej była miłość. Cieszący się życiem singla Sergio (Claudio Bisio), po nagłej śmierci byłej żony Micheli (Elena Sofia Ricci), będzie zmuszony przejąć opiekę nad dwiema nastoletnimi córkami i zapomnieć o kolejnych randkach. Z kolei Paolo (Fabio de Luigi), zamiast rozkoszować się nowym związkiem z Monique (Cecile Cassel), musi uciekać przed nagminnie prześladującym go Davidem (Alessandro Gassman), zazdrosnym ex Monique...

studio
Italian International Film / Mes Films / Ministero per i Beni e le Attività Culturali (MiBAC) (wsparcie) / więcej
tytuł oryg.
Ex
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono we Francji, Włoszech i Republice Południowej Afryki.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jeśli ktoś zna hiszpański to podsyłam link do filmu (z lektorem) http://peliculas4.tv/pelicula/3371/ex--todos-tenemos-uno-2009-online.html :)
ps Odtwarza się w okienku zaraz pod opisem filmu

Ponawiam pytanie, gdzie można zobaczyć ten film (online, lub ewentualnie pobrać ). Nigdzie nie mogę go znaleźć. I gdyby był on również w polskiej wersji językowej to było by fajnie ;)

Oglądałam ten film i jest fantastyczny. Mozna go oglądnac gdzies online?

Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 10

Właśnie wróciłam z Kina Pod Baranami, gdzie miałam przyjemność zobaczyć tę fantastyczną komedię. Jedna z najlepszych komedii romantycznych, jakie w życiu widziałam, niesamowite dialogi i humor sytuacyjny. Polecam nawet mężczyznom ;)

suuper!!

ocenił(a) film na 9

Rewelacja!!polecam wszystkim, mozna poplakac, posmiac sie!!!Swietnie sie oglada!!!juz dawno nie widzialam tak dobrej komedii romantycznej!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones