PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799917}
6,3 1 671
ocen
6,3 10 1 1671

Expedition Happiness
powrót do forum filmu Expedition Happiness

złyyyy

ocenił(a) film na 1

Ten film jest bardzo zły, ale jeśli jesteś nastoletnim fanem indie będziesz zachwycony. Więc jeśli jesteś akurat w gimnazjum i masz wakacje to obejrzyj a pewnie otworzy ci to oczy i też będziesz tak chciał, miej jednak na uwadze, że oni są piękni i modni i pewnie naprawdę inteligentni bo stać ich nie tylko na autobus, jego remont i wielkie podróże ale także głębokie przemyślenia i teksty ściągnięte pewnie od Paulo Cohelo, bez potrzeby codziennego chodzenia do pracy, co jest nie lada wyczynem jeśli nie wygrało się na loterii albo nie dostało pieniędzy od rodziców. Może dlatego największym dramatem tych młodych ludzi były przejścia związane z otrzymaniem wizy (ci cholerni urzędnicy tak bardzo sfrustrowani swoim nudnym, zwykłym życiem!). Szukałam czegoś co pozwoli mi na ocenę tego filmu choćby na 2, ale film jest zły, nudny i banalny. Nie polecam nawet nastoletnim fanom indie jeśli mają w głowie trochę oleju. 1/10

martamarta

Idealnie to podsumowałaś. Może za słodkie pioseneczki kopiujące Daughter dałabym 2/10 :P
Jeszcze to chwalenie się używaniem drona nad Niagara Falls, „chociaż jest to nielegalne”. Narcystyczne jestem-ponad-prawem? #cringe
Liczyłam na inspirujący i prawdziwy film, a dostałam na sfilmowany instagram...

ocenił(a) film na 8
martamarta

Śmieszą mnie takie krytyczne komentarze ludzi których dupa boli bo ktoś zrobił coś fajnego w życiu i przeżył mega przygodę. Może zamiast tego sama pochwal się, co takiego fajnego w swoim życiu zrobiłaś? Jeśli biadolisz tylko w kółko, że coś jest za drogie i Cię nie stać- to może coś w życiu robisz ciągle nie tak i najwyraźniej czas zmienić pracę? Pora się przestać oceniać przez pryzmat "bo inni to mają"- rób tak byś i Ty miała wtedy nagle nic nie wyda Ci się "za drogie". Jakbyś o nich trochę poczytała to skumałbyś że im hajsu za nic nikt nie dał. Koleś ma firmę, laska zapieprza jako modelka i próbuje się wybić muzycznie. Myślisz że to takie proste? Mają łeb do interesów, są PRACOWICI, ich blogi też były opłacalne- ale o co masz pretensję- że ktoś jest bardziej kumaty od Ciebie?

ocenił(a) film na 7
nuerha85

I wszędzie to wklejasz, tak? Tak próbujesz zaistnieć na Filmwebie... Żenują mnie tacy ludzie...

ocenił(a) film na 7
martamarta

Myślę że ty byłaś w gimnazjum pisząc ten wysryw XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones