PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502804}
4,7 3 490
ocen
4,7 10 1 3490
Extraterrestrial
powrót do forum filmu Extraterrestrial

gdy April dostrzega żołnierzy i uradowana biegnie w ich kierunku i woła przyjaźnie, jest więcej niż pewne że stanie się coś złego tzn. że ich zastrzelą albo wezmą jako zakładników czy zatrzymają. Moment z pierścionkiem tak kiepsko ckliwy że szkoda pisać.
Cały film też bez niczego ciekawego. Początek nawet ciekawy i zapowiadający coś oglądalnego 5-6, ale im dalej tym gorzej. Grupka młodzieży która zostaje zaatakowana w tym przypadku przez "JuEFoŁ", surowy szeryf i jego nieprzyjemny pomocnik im nie wierzą, ale do czasu. Później mnóstwo nudy czego najbardziej nie lubię w filmach. Postacie nieciekawe, a Seth przeraźliwie irytujący. Parę razy pojawi się jakiś kosmita wyglądający jak z tektury, jakieś światło przecinające ciemne niebo - szczere brawa dla dystrybutorów bo najbardziej to chyba plakat zachęcił mnie do obejrzenia tego filmu :)
Ogólnie bardzo się wynudziłem i szybko o tym filmie zapomnę, najbardziej zapadła mi w pamięć scena z sondą ekhm... kto oglądał to wie o czym piszę; to też świadczy o tym filmie. Jak chcecie jakiś dobry film o zjawiskach paranormalnych to polecam POD z 2015 r., jak na ironię z jeszcze niższą oceną :) na dzień dzisiejszy 4,0. Ale szczerze polecam, w mojej ocenie genialny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones