PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=569210}

Turn Me On, Dammit!

Få meg på, for faen
5,7 2 179
ocen
5,7 10 1 2179
Få meg på, for faen
powrót do forum filmu Få meg på, for faen

Komedia?

ocenił(a) film na 8

Ja uśmiałem się tylko w końcowej scenie... Chyba, że rzeczywiście ten film napisał jakiś gnój.

ocenił(a) film na 1
maczup

Jak dla mnie to wcale komedii nie przypominało i nudne było

ocenił(a) film na 1
maczup

Ja nie zaśmiałam się nawet w końcowej...
Szczęka mi opadła i pomyślałam: "jaja se k**** robicie?! Takiego gniota nie mógł napisać nikt normalny..."

xalicex

W ruskiej Wikipedii stoi, że jest to komedia erotyczna dla młodzieży. Tyle tylko, że to nie jest film dla młodzieży, a już na pewno nie komedia. Obejrzałem pół godziny i nie było tam dosłownie ani jednej śmiesznej sceny. Resztę sobie darowałem. Jakaś kolejna "artystka" idzie na łatwiznę i wychodzi naprzeciw lansowanej "postępowej" modzie na łamanie seksualnego tabu. Sugeruje widzowi na czym powininna się obecnie skupiać uwaga dorastającego człowieka. A więc to już nie romantyczny spacer w świetle księżyca, pierwsze nieśmiałe pocałunki i tęskne odliczanie każdej godziny do ponownego spotkania. Teraz to samogwałt przy sekstelefonie, kazirodcze fajtazje erotyczne z siostrą, ruch*nie i "szturchanie kut*sem". Po prostu boki można zrywać ze śmiechu!
Film kompletnie bez sensu, prymitywny, niesmaczny, a brak talentu reżyserki aż kłuje w oczy. 1/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones