PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201077}

Facet od W-F'u

Mr. Woodcock
5,6 11 058
ocen
5,6 10 1 11058
6,8 4
oceny krytyków
Facet od W F'u
powrót do forum filmu Facet od W-F'u

Jak syn nie mógł rozpoznać pod łóżkiem głosu matki, jak kochała sie z panem Woodcokiem?

CityOnilne

Bo może to nie była ona...

ocenił(a) film na 8
cyborg.vandamme

To była ona, gdybyś obejrzał film, byś wiedział, bo w końcowej scenie, na rozdaniu nagród nawet wychodzi na jaw, że to ona była w łóżku.

CityOnilne

Moim zdaniem rozpoznał że to jego matka. Nic nie wskazywało w filmie żeby było inaczej. Nawet podczas tego jak leżał pod łóżkiem i zaczęli uprawiać seks to miał minę zniesmaczenia i obrzydzenia, właśnie przez to że wiedział że to jego matka jest na łóżku.

ocenił(a) film na 4
losiolek55

losiolek55 - Chyba raczej nie,skoro potem na rozdaniu nagród (?) pokazał te gatki jako "dowód tej niby zdrady".
Myślenie nie boli.

Do założyciela tematu - nie wiem jak ty,ja nigdy swojej matki w akcji nie słyszałam,więc nie wiadomo czy w takiej sytuacji można rozpoznać z kogo wydobywa się to "och,ach" :)

ocenił(a) film na 8
SmallCrime

Ale chwileczkę,. Susan podczas seksu mówiła, nie tylko jezczała. :)

ocenił(a) film na 5
CityOnilne

Ale przecież on znalazł te majtki zanim schował się pod łóżkiem, więc myślał, że należały do innej kobiety.

ocenił(a) film na 6
SmallCrime

Wiedział, że to jego mama bo Woodcock nawet mówił do niej 'Beverly'... a podejrzewał o zdradę, bo po wyjściu tamtej w różowym stroju zakradł się do sypialni i znalazł stringi w panterkę. Raczej nie spodziewał się, że Beverly w czymś takim chodzi więc założył zdradę. Nie szastaj z tym 'myślenie nie boli'.

CityOnilne

oczywiście, ze rozpoznał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones