Film

2017 1 godz. 25 min.
7,4 351
ocen
7,4 10 351
110
chce zobaczyć
{"id":"789771","linkUrl":"/film/Fairy+Tail%3A+Dragon+Cry-2017-789771","alt":"Fairy Tail: Dragon Cry","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/97/71/789771/7821330.2.jpg"}
Magowie z Fairy Tail otrzymują zadanie odzyskania potężnego artefaktu. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Drugi z kolei film w uniwersum "Fairy Tail" wg pomysłu samego autora mangi, Hiro Mashimy. Czarodzieje z tytułowej gildii magów zostają wezwani przez samego władcę królestwa Fiore. Otrzymują od niego zadanie odzyskania artefaktu znanego jako Dragon Cry - kostura o niewyobrażalnej mocy magicznej, zdolnej do zniszczenia całego kraju. Natsu,Drugi z kolei film w uniwersum "Fairy Tail" wg pomysłu samego autora mangi, Hiro Mashimy. Czarodzieje z tytułowej gildii magów zostają wezwani przez samego władcę królestwa Fiore. Otrzymują od niego zadanie odzyskania artefaktu znanego jako Dragon Cry - kostura o niewyobrażalnej mocy magicznej, zdolnej do zniszczenia całego kraju. Natsu, Lucy, Gray, Erza, Wendy, Happy oraz Carla wyruszają do odległego królestwa Stella, którego władca, król Animus, odpowiada za kradzież artefaktu, aby nie dopuścić do zagłady królestwa Fiore.

na podstawie
studio
A-1 Pictures (produkcja) / GAGA (wydawca)
data produkcji
2017
tytuł oryg.
Fairy Tail: Dragon Cry
inne tytuły
劇場版フェアリーテイル –DRAGON CRY– (pełny tytuł) Japonia
Fairy Tail Movie 2: Dragon Cry (inny tytuł) Japonia
Gekijouban Fairy Tail: Dragon Cry (zapis łaciński) (pełny tytuł) Japonia
Więcej...
Jest to pierwszy animowany projekt spod znaku "Fairy Tail", w którego procesie tworzenia osobiście uczestniczył autor mangi, Hiro Mashima. Nie tylko został producentem wykonawczym filmu, ale stworzył również storyboard liczący niemal 200 stron.

forum filmu Fairy Tail: Dragon Cry

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum