PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32868}

Fala uderzeniowa

Sonic Impact
5,2 102
oceny
5,2 10 1 102
Fala uderzeniowa
powrót do forum filmu Fala uderzeniowa

się tyum filmem. Oczywiscie niewiele się spodziewałem zobaczyć, ale miałem jakieś nadzieje - w końcu to film z 1999r i reżyser i inni twórcy widzą filmy jakie powstają - znają wymagania rynku. Tak tylko w teorii to wygląda. Niestety ten film mógłby powstać np. 20 lat temu, bo liczba tanich chwytów i prostota fabuły były żenujące. Szkoda obsady (ciekawy byłem w jakiej formie jest Ice-T - okazuje się że bez zmian) i czasu....

ocenił(a) film na 6
Przemekm

A ja się nie rozczarowałem. Dostałem to, czego się spodziewałem. Typowe niskobudżetowe kino akcji klasy B z raczej prostymi efektami specjalnymi. Dobre do obejrzenia przy piwku. Tylko tyle i aż tyle (zależy czego oczekujesz). Na pewno do zalet filmu należy dobra obsada. Jasne, że fabuła dość prosta, ale w tym gatunku tak to już niestety wygląda. Oczywiście było trochę błędów i niedoskonałości fabuły, trochę niedorzecznych historii, ale to też typowe. Ja film oceniam 6/10, ale zaznaczam, że powinni sięgać po niego jedynie lubiący tego typu kino - wszystkich innych fim rozczaruje.

ocenił(a) film na 5
holstensa

Nie było takie tragiczne 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones