PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104271}

Fando i Lis

Fando y Lis
6,6 2 193
oceny
6,6 10 1 2193
5,0 3
oceny krytyków
Fando i Lis
powrót do forum filmu Fando i Lis

i nie dlatego,ze film obrazoburczy czy coś.ja tam właśnie nic nie widzialem.NIC.równie dobrze projektor by mógł nie być włączony.

ocenił(a) film na 1
MAKARON

pamietam, ciagle chodzila jakas garstka smiesznych ludków i krzyczeli "FANDO HAHAHAHAHAHA FANDO HAHAHAHAHAHA FANDO HAHAHAHAHAHA"

MAKARON

nie rozumiem kontrowersji wokol tego filmu. jak dla mnie wybitnie nudny. tak jak calosc dorobku Jodorowskyego.

ocenił(a) film na 1
MAKARON

Jak miło widzieć bratnie dusze :)
Tam nie ma nic kontrowersyjnego... co, że typ pije krew, którą przed momentem pobrał od kobiety? Litości.
Według mnie "Fando i Lis" to wielkie NIC, pustostan. Dodam tylko, że ten film zajął 1 miejsce w moim osobistym rankingu najbardziej męczących, przeraźliwie nudnych i pozbawionych szeroko pojętego smaku i estetyki filmów. Ja chyba odpadłem po 20 minutach (Resztę obejrzałem w trybie FF (Fast Forward ;)) ale to było moje 20 minut męki kinomana.

Ciekawe czy pojawią się tutaj teksty zwolenników zaczynające się od kwestii typu: "film nie dla ciebie", "nie zrozumiałeś go", "Jodorowski jest dla wybrańców". Tego typu wyrażenia to już szablony Filmwebowe ;D

ocenił(a) film na 1
STAMiNA

Dude, zgadzam się w 100%, ja niestety obejrzałam to w całości, razem z innymi "Świętymi górami". Też mam taki ranking - u mnie również Fando i Lis w pierwszej trójce!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones