PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539042}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
4,8 49 307
ocen
4,8 10 1 49307
3,2 14
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

7/10

ocenił(a) film na 4

Długo zastanawiałem się czy warto pójść na ten film ponieważ myślałem że będzie tak samo kiepski jak poprzednie części.Ocena również mnie zbytnio nie zachęcała.Prawdę mówiąc poprzedniki nie były za ciekawe.Jedynka była wyjątkowo słaba natomiast dwójka średnia.Teraz obejrzałem kolejną część i moje wrażenia z filmu są ........... pozytywne.Pierwsze co mi się podobało w filmie to efekty,które były świetne,sceny są jakoś tak bardziej.............rozbudowane,lepszy wygląd postaci zwłaszcza stwóra,imponujące sceny walki,wszystko jest lepsze,żywsze nie takie sztuczne jak w poprzednikach.Cóż mogę powiedzieć na zakończenie.Zostałem pozytywnie zaskoczony.Fantastyczna czwórka doczekała się w końcu dobrego filmu.Czekam na kolejne części.

roman876

A jaa nie. Josh Trank to zrobił bez serca. Lepiej że by F4 było w MCU ale dopiero w 4 fazie

ocenił(a) film na 4
LordVader345

Wiesz zawsze mogło być gorzej

roman876

No właściwie tak. Ale jest krótki a moce dostają w polowie filmu

ocenił(a) film na 4
LordVader345

Tak wiem,ale i tak uważam że film jest lepszy od poprzedników.

roman876

W 2 części mogliby być:Kang albo Galactus a w 3 alternatywny seiat z rodem Ziemi-1106 gdzie Redd jest... Zły

ocenił(a) film na 4
LordVader345

Pomysł ciekawy,ale dwójki chyba nie będzie

roman876

Obawiam się czy wogóle F4 będzie w okresie 3 lat

ocenił(a) film na 4
LordVader345

Po takiej ocenie na pewno nie,ale trzeba mieć nadzieje

roman876

Rany na Rotten Tomateos jest 8% pozytywnych recenzji... Gorzej niż Batman i Robin

ocenił(a) film na 4
LordVader345

Dopiero film ma premierę w Polsce.Wszystko jeszcze może się zmienić

LordVader345

Gorzej od Catwoman (9%) :P

filmowy12345

I Batman i Robin 20%

LordVader345

LordVader345 To że josh Trank jest podpisany nie znaczy, że zrobił cały film zrobili go producenci. były kłótnie między nimi

bigdady33

No wiem. Tylko ini tak napisqli

ocenił(a) film na 6
roman876

Też daję 7/10.

ocenił(a) film na 1
roman876

Nie taki zły jak mówią. Widziałem gorsze filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones