Fantastic Four

pełna obsada i twórcy

przejdź do:

obsada

 
oceń grę aktorską:
Miles Teller Miles TellerReed Richards / Pan Fantastic
Miles Teller jako Reed Richards / Pan Fantastic
PL

Michael B. Jordan Michael B. JordanJohnny Storm / Ludzka Pochodnia
Michael B. Jordan jako Johnny Storm / Ludzka Pochodnia
PL

Kate Mara Kate MaraSue Storm / Niewidzialna kobieta
Kate Mara jako Sue Storm / Niewidzialna kobieta
PL

Jamie Bell Jamie BellBen Grimm / Rzecz
Jamie Bell jako Ben Grimm / Rzecz
PL

Toby Kebbell Toby KebbellVictor von Doom / Dr Doom
PL

Reg E. Cathey Reg E. CatheyDr Franklin Storm
PL

Tim Blake Nelson Tim Blake NelsonDr Allen
PL

Tim Heidecker Tim HeideckerPan Richards
PL

Owen Judge Owen JudgeMłody Reed
PL

Evan Hannemann Evan HannemannMłody Ben
PL

Dan Castellaneta Dan CastellanetaPan Kenny
PL

Chet Hanks Chet HanksJimmy Grimm
PL

Mary-Pat Green Mary-Pat GreenPani Grimm
PL

Mary Rachel Dudley Mary Rachel DudleyPani Richards
PL

Joshua Montes Joshua Montes Kolega z klasy
PL

Kylen Davis Kylen DavisPrzekomarzający się uczeń
PL

Wayne Pére Wayne PéreSędzia na pikniku naukowym
PL

Rhonda Johnson Dents Rhonda Johnson DentsSędzina na pikniku naukowym
PL

$related.related Barney LanningDzieciak z samolotem na pikniku naukowym
PL

Dennis Thomas IV Dennis Thomas IVStrażnik w Instytucie Baxter
PL

Abhi Trivedi Abhi TrivediPracownik Instytutu Baxter
PL

Benjamin Papac Benjamin PapacUczeń Instytutu Baxter
PL

Jim Gleason Jim GleasonCzłonek rady nadzorczej
PL

Gabe Begneaud Gabe BegneaudObelżywy kierowca
PL

$related.related Anna R. ParsonsKoleżanka z klasy
PL

Brian Stapf Brian StapfOchroniarz Reeda (Area 57)
PL

Ben VanderMey Ben VanderMeyŻołnierz (Area 57)
PL

$related.related Elvin PresleyPrzedstawiciel Drag Race
PL

Brittney Barlow Brittney BarlowDziewczyna na wyścigach ulicznych
PL

J.T. Rowland J.T. RowlandTechnik laboratorium z małpami
PL

Gretchen Koerner Gretchen KoernerNaukowiec Reeda (Area 57)
PL

Hunter Burke Hunter BurkeNaukowiec Reeda (Area 57)
PL

Han Soto Han SotoDoktor Reeda (Area 57)
PL

Michael 'Mick' Harrity Michael 'Mick' HarrityWojskowy śledczy (Area 57)
PL

Melissa McCurley Melissa McCurleyDoktor Sue (Area 57)
PL

Jane Rumbaua Jane RumbauaDoktor Johnny'ego (Area 57)
PL

Anthony Reynolds Anthony ReynoldsPrzedstawiciel lotnictwa wojskowego (Area 57)
PL

Spence Maughon Spence MaughonTechnik Johnny'ego (Area 57)
PL

Lance E. Nichols Lance E. NicholsStarszy urzędnik z Waszyngtonu (Area 57)
PL

Deneen Tyler Deneen TylerUrzędniczka wojskowa z Waszyngtonu (Area 57)
PL

Marco St. John Marco St. JohnUrzędnik wojskowy z Waszyngtonu (Area 57)
PL

Shauna Rappold Shauna RappoldKomputerowy technik wojskowy (Area 57)
PL

$related.related Fernando RiveraZamaskowany Reed
PL

Juan Corrigan Juan CorriganWłaściciel zakładu fryzjerskiego
PL

Jaylen Moore Jaylen MooreDowódca oddziału Delta
PL

David Kency David KencyStrażnik Tarmac
PL

Adam Fristoe Adam FristoeFizyk kwantowy (Area 57)
PL

Dina Morrone Dina MorroneZapowiadająca niebezpieczeństwo (Area 57)
PL

Don Yesso Don YessoGenerał (Area 57)
PL

Jackson Pyle Jackson PyleSprawujący rząd tymczasowy
PL

Maciej Nawrocki Maciej NawrockiReed Richards (polski dubbing)
PL

Otar Saralidze Otar SaralidzeJohnny Storm (polski dubbing)
PL

Julia Kamińska Julia KamińskaSusan Storm (polski dubbing)
PL

Paweł Krucz Paweł KruczBen Grimm (polski dubbing)
PL

Marcin Czarnik Marcin CzarnikVictor Von Doom / Dr Doom (polski dubbing)
PL

Artur Dziurman Artur DziurmanDr Franklin Storm (polski dubbing)
PL

Krzysztof Dracz Krzysztof DraczHarvey Elder (polski dubbing)
PL

Włodzimierz Press Włodzimierz PressPan Kenny (polski dubbing)
PL

Olaf Marchwicki Olaf MarchwickiMały Reed Richards (polski dubbing)
PL

Mateusz Ceran Mateusz CeranMłody Ben Grimm (polski dubbing)
PL

Andrzej Andrzejewski Andrzej AndrzejewskiJimmy Grimm (polski dubbing)
PL

Anna Gajewska Anna GajewskaPani Grimm (polski dubbing)
PL

Tomasz Błasiak Tomasz BłasiakPan Richards (polski dubbing)
PL

Miłogost Reczek Miłogost Reczek (polski dubbing)

Stefan Knothe Stefan Knothe (polski dubbing)

Zbigniew Konopka Zbigniew Konopka (polski dubbing)

Szymon Kuśmider Szymon Kuśmider (polski dubbing)

Jarosław Boberek Jarosław Boberek (polski dubbing)

Stanisław Biczysko Stanisław Biczysko (polski dubbing)

Katarzyna Tatarak Katarzyna Tatarak (polski dubbing)

Lidia Sadowa Lidia Sadowa (polski dubbing)

$related.related Wojciech Szymański (polski dubbing)

Jakub Świderski Jakub Świderski (polski dubbing)

Grzegorz Kwiecień Grzegorz Kwiecień (polski dubbing)

Bartosz Obuchowicz Bartosz Obuchowicz (polski dubbing)

Marcin Rogacewicz Marcin Rogacewicz (polski dubbing)

Agnieszka Kudelska Agnieszka Kudelska (polski dubbing)

$related.related Bartłomiej Magdziarz (polski dubbing)

$related.related Jakub Jóźwik (polski dubbing)

Ronnie Hooks Ronnie HooksSędzina na pikniku naukowym (niewymieniony w czołówce)
PL

Tim Bell Tim BellLokalny policjant (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Jodi Lyn BrocktonPrawniczka (niewymieniony w czołówce)
PL

Jerrad Vunovich Jerrad VunovichStudent Instytutu Baxter (niewymieniony w czołówce)
PL

Mike R. Moreau Mike R. MoreauTechnik wojskowy (niewymieniony w czołówce)
PL

Santana Draper Santana DraperDzieciak na pikniku naukowym (niewymieniony w czołówce)
PL

David Michael Cefalu David Michael CefaluTechnik wojskowy (niewymieniony w czołówce)
PL

Elton LeBlanc Elton LeBlancProfesor Instytutu Baxter (niewymieniony w czołówce)
PL

Duane Moseley Duane MoseleyTechnik w Area 57 (niewymieniony w czołówce)
PL

Alexandra Goel Alexandra GoelSiostra (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Cynthia LeBlancPani profesor Instytutu Baxter (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Will StoneCzłonek rady Instytutu Baxter (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Mike S. MurphyCzeczeński rebeliant (niewymieniony w czołówce)
PL

Artrial Clark Artrial ClarkRozwścieczony Nowojorczyk (niewymieniony w czołówce)
PL

M. Jearl Vinot M. Jearl VinotNaukowiec kwantowy (niewymieniony w czołówce)
PL

Nathaniel Holt Nathaniel HoltTechnik wojskowy (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Gloria GonnilliniCywilny technik laboratorium (niewymieniony w czołówce)
PL

Jerome Andries Jerome AndriesStrażnik w Instytucie Baxter (niewymieniony w czołówce)
PL

Michael D. Anglin Michael D. AnglinCzłonek zarządu Instytutu Baxter (niewymieniony w czołówce)
PL

Sue-Lynn Ansari Sue-Lynn AnsariCzłonkini zarządu Instytutu Baxter (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Jonathan AntonePieszy w Nowym Jorku / Uczeń / Czeczeński rebeliant (niewymieniony w czołówce)
PL

John L. Armijo John L. ArmijoLokalny policjant (niewymieniony w czołówce)
PL

Jon Arthur Jon ArthurRosyjski rebeliant (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Eric BerrisGość na pikniku naukowym (niewymieniony w czołówce)
PL

Nicolas Bosc Nicolas BoscRebeliant (niewymieniony w czołówce)
PL

Kesha Bullard Kesha BullardNaukowiec Bena (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Garret CaillouetNowojorski policjant (niewymieniony w czołówce)
PL

Robin Lee Canode Robin Lee CanodeTechnik laboratoryjny w Area 57 (niewymieniony w czołówce)
PL

John Ceallach John CeallachNavy SEAL (niewymieniony w czołówce)
PL

Markeith Coleman Markeith ColemanMężczyzna grający w piłkę (niewymieniony w czołówce)
PL

Kyle Crosby Kyle CrosbyTechnik w Instytucie Baxter (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Robert D'ArensbourgStarszy fizyk kwantowy (niewymieniony w czołówce)
PL

Bennett Wayne Dean Sr. Bennett Wayne Dean Sr.Technik laboratoryjny (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Doris DeanTechnik laboratoryjny (niewymieniony w czołówce)
PL

Robert Deon Robert DeonDelta Force (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Heather EdelmanPiesza w Nowym Jorku / Naukowiec (niewymieniony w czołówce)
PL

Jeffry Griffin Jeffry GriffinNaukowiec Reeda (niewymieniony w czołówce)
PL

John Henry John HenryPołudniowoamerykański rebeliant (niewymieniony w czołówce)
PL

Christopher Heskey Christopher HeskeyŻołnierz Delta Force (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Garrett HollingsworthBrat Bena (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Samantha HopkinsSiostra (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Tamika Shanell JohnsonPacjentka w szpitalu (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Patrick KearnsPracownik Hazmata (niewymieniony w czołówce)
PL

Nick Killebrew Nick KillebrewUczeń na pikniku naukowym (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Steve KishNaukowiec od wrót kwantowych (niewymieniony w czołówce)
PL

Catherine Kresge Catherine KresgeTechnik w laboratorium (niewymieniony w czołówce)
PL

Douglas Lacey Douglas LaceyŻołnierz w Area 57 (niewymieniony w czołówce)
PL

Gerard 'Jerry' Lewis Gerard 'Jerry' LewisNavy Seal (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related John Macphail Jr.Pieszy w Nowym Jorku / Czeczeński rebeliant (niewymieniony w czołówce)
PL

John R Mangus John R MangusDowódca USMC (niewymieniony w czołówce)
PL

Sheldon Maurer Sheldon MaurerUczeń na pikniku naukowym (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Max NadsadyPieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
PL

Ravi Naidu Ravi NaiduNaukowiec Bena (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Clint Michael NaquinCzeczeński rebeliant (niewymieniony w czołówce)
PL

Keith Nussbaum Keith NussbaumTechnik w Area 57 (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Joseph OliveiraŻołnierz (niewymieniony w czołówce)
PL

Osvaldo Fernandez Osvaldo FernandezŻołnierz Delta Force (niewymieniony w czołówce)
PL

Jason Palombo Jason PalomboNowojorski taksówkarz (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Roger PfeifferNaukowiec (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Will PhillipsPieszy w Nowym Jorku / Czeczeński rebeliant (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Andre PushkinUkraiński rebeliant (niewymieniony w czołówce)
PL

Diezel Ramos Diezel RamosPieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
PL

Anthony Ramsey Anthony RamseyŚcigający się mężczyzna (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Carlos Retana Jr.Południowoamerykański niewolnik (niewymieniony w czołówce)
PL

Gus Rhodes Gus RhodesArgentyńczyk (niewymieniony w czołówce)
PL

Kerry Sims Kerry SimsWojskowy (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Lisa Ann SmithPiesza w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Andrew j SpinksMajor Air Force (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Will Erica SummersExtra (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related John Teal Jr.Profesor (niewymieniony w czołówce)
PL

Daryl Thibodaux Daryl ThibodauxTechnik w laboratorium (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Nathan Alan ThomasNaukowiec od kombinezonu Hazmata (niewymieniony w czołówce)
PL

Ethan Myles Ethan MylesUrzędnik wojskowy (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Alfonzo WalkerŻołnierz (niewymieniony w czołówce)
PL

Aaron V. Williamson Aaron V. WilliamsonNavy Seal (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Stephen WisePieszy w Nowym Jorku (niewymieniony w czołówce)
PL

Kristian MiKal Favors Kristian MiKal FavorsStudent (niewymieniony w czołówce)
PL

Steven Hack Steven HackTechnik w laboratorium (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Britney LucasUczennica na pikniku naukowym (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Samantha WarrenKonkurentka / Studentka (niewymieniony w czołówce)
PL

$related.related Jesse YarboroughCzłonek zarządu Instytutu Baxter (niewymieniony w czołówce)
PL

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię