PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=539042}

Fantastyczna Czwórka

Fantastic Four
4,8 49 312
ocen
4,8 10 1 49312
3,2 14
ocen krytyków
Fantastyczna Czwórka
powrót do forum filmu Fantastyczna Czwórka

Odpowiedzialni za casting do tego filmu powinni nie dostać pracy do końca życia. nie widzę ani jednej dobrze obsadzonej roli. mam nadzieję się mylić, ale węszę tu gniota nad gnioty.

użytkownik usunięty
erdece

no to raczej będzie gniot...

erdece

Według cienie Miles Teller nie jest dobrym aktorem?
Każdy ma inne zdanie no ale oglądnij sobie np. "Whiplash" w którym gra główną rolę...

koffam0102

Nie, nie - szybciutko, kurs czytania ze zrozumieniem. Nie napisałem, że jest słabym aktorem. Mówię, że role w filmie osadzone są źle. To spora różnica, rozumisz?

ocenił(a) film na 4
erdece

Zgadzam się. Ni jak nie pasuje do roli mr fantastica...
I od kiedy Pochodnia był afroamerykaninem?

użytkownik usunięty
alekksandra

Moim zdaniem, są przede wszystkim trochę za młodzi. Widać, że celują w znacznie młodszą widownię. Uważam, że mimo tego, że ostatnie ekranizacje F4 były słabe, to obsada (poza Jessicą Albą oczywiście) była przynajmniej dobra. Ioan Gruffudd był idealny do roli Reeda.
Kolor skóry bohatera mi nie przeszkadza, bardziej to, że Sue i Johnny nie są biologicznym rodzeństwem w tej ekranizacji.

ocenił(a) film na 5

Skąd wiesz? Może mają innych ojców albo jeden z ich rodziców był czarny, a drugi biały? ;x

Artemisek

Wystarczy poczytać lub obejrzeć film.

ocenił(a) film na 1

"Widać, że celują w znacznie młodszą widownię."

Dżizas.. inspirują się Ultimate... dlatego obsada jest młodsza.

ocenił(a) film na 5

To, że są za młodzi to żaden argument, bo w 2005 roku aktorzy byli w podobnym wieku co ci teraz (no może oprócz Rzeczy).
Wyszli młodo, bo grają takie postacie - studentów.

erdece

ojj zgadzam się. "Stara" Fantastyczna 4 z Evansem i Albą może nie była wielkim dziełem filmowym, ale była łatwostrawna i przyjemna dla oko - podstawowym błędem było zrobienie z filmu kina familijnego, ale to już inna bajka. Tutaj - Teller i Bell to bardzo dobrzy aktorzy, ale serio Miles jako Mr Fantastic? Coś się tu komuś baaaaardzo pochrzaniło w trybikach. ... co do pozostałej dwójki nope, nope, nope. Już sam fakt, że Tourch będzie czarny (rasistką nie jestem - ale wciskanie na chama mniejszości narodowych w imię jakiejkolwiek pseudo poprawności wali po oczach). Film zapewne obejrzę i pewnie będę kląć na czym świat stoi....

Black_Sheep

Kate Mara jako Sue Storm mi nie wadzi. Jamie Bell jako Thing mi nie wadzi. Miles Teller z jakiegoś dziwnego przeczucia też mi nie wadzi. Jednakże w przypadku Michaela B. Jordana jako Human Torcha wadzi mi wszystko.
Często fani mają problem z tym, że postacie są źle obsadzone. Było wiele takich kontrowersji:
- Ben Affleck jako Batman
- Gal Gadot jako Wonder Woman
- Ezra Miller jako Flash
- Jesse Eisenberg jako Lex Luthor
- Miles Teller jako Mr.Fantastic
- Jamie Bell jako Thing
- Kate Mara jako Invisble Woman
- te dzieciaki, które mają zagrać w X-Men.Apocalypse.
Wiecie co różni tych aktorów od Michaela B. Jordana ?
To, że oni mimo (w moim mniemaniu) kontrowersji i przeciwności zdołają pokazać klasę i sprostają zadaniu.
Szkoda mi było, gdy wybrano Jordana do tej roli. Nie było szkoda fanów, tylko samego Jordana. Wiadome było to, że wszyscy będą przeciwni i negatywnie nastawieni do aktora. Lecz gdy w jednym z wywiadów na pytanie, jak zareagował na gniew fanów F4 wobec jego angażu do tej roli odpowiedział: "To mnie nie obchodzi i tak na to pójdą". O nie panie Jordan. Szala się przechyliła. Tym stwierdzeniem obraziłeś mnie, jak i każdego fana F4 myślącego, że kupimy każdą szmirę związaną z F4 ponieważ wychodzi film. Marvel w ramach protestu wobec produkcji filmu przestał wydawać komiksy o tematyce F4. Strzał prosto w plecy. Nie popieram niektórych działań Marvela związanych z komiksami (jak np. w 2012 po sukcesie The Avengers, komiksowi Mściciele pojawiali się w większości z takim składem jak w filmie, zapominając o Ant-Manie i Wasp), to w tym przypadku popieram Marvel z całego serca. Przecież zawieszenie wydawania komiksu w okresie produkcji filmu bazującego na tymże komiksie jest największą anty-reklamą w historii. Jeszcze niech tylko Stan Lee nie zagra w tym filmie cameo, a ja napewno uznam tę produkcję za porażke. I wszystko tak jak się obawiałem, przez jednego aktora.

Joker960317

Cześć. Możesz udostępnić link do tego wywiadu. Chciałbym przeczytać w pełni co ten cwaniaczek tam nagadał. Swoją drogą niedługo Casper będzie musiał być czarny bo tak nakazuje poprawność Bamboszy.

kilik17

Po ostatniej ustawie dotyczacej małżeństw homoseksualnych. Na koniec Captain America :Civil War, by nie uznano filmu za faszystowski Iron Man i Captain America wezmą ślub...

erdece

Pierwsze opinie pokazują, że masz bardzo dobry wech.

ocenił(a) film na 1
erdece

odpowiedzialni za casting powinni zapierd.alać na galerach

Kamecha

Obejrzałeś tego crappa?

ocenił(a) film na 1
erdece

Którego? We wszystkich crapach kompletuje się jedną załogę.

ocenił(a) film na 2
erdece

obsada to najmniejszy problem tego filmu

ocenił(a) film na 1
erdece

obsada jak i dialogi między nimi i do tego zero chemii jak w przypadku Reeda i Sue to porażka moim zdaniem.
Co do czarnej Ludzkiej Pochodni i obsadzanie czarnoskórych w kasowych filmach: Coż, czarnoskórych aktorów można zobaczyć wszędzie już, w każdym filmie gdzie jest znacznie więcej bieli, np Gwiezdne wojny (VII część) wątpię by każdy klon był czarnoskóry albo jest pod jakąś przykrywką więc rozumiem. No cóż jak tak wolą to niech mają i zatrudniają ale Ludzka Pochodnia?? Nie jestem rasistką ale w tej roli widziałam zawsze Evansa i nikogo innego.
Więc ta część całkiem inna i nie kontynuacja wypadła bardzo słabo, oczy bolały mnie od oglądania, jedynie Thing miał lepszy wygląd niż stary Thing.
Są jakieś newsy, że będą kolejne części czy zaniechają skoro taki crapp wyszedł??

ocenił(a) film na 1
anne22

www.filmweb.pl/film/The+Fantastic+Four+2-2017-706765

ocenił(a) film na 1
Kamecha

Ciekawe jak bardzo będą brnąć w te kontynuacje?

ocenił(a) film na 1
anne22

dopóty dopóki fani nie zbiorą miliona podpisów aby pieprzony Fox oddał Marvelowi prawa do FF4

erdece

A moim zdaniem wszystkie rolę pasują do danych aktorów .

ocenił(a) film na 1
Super123456789

twoje zdanie się nie liczy, chłopcze z dziesięcioma ocenionymi filmami

Kamecha

Liczy się . Film nie zasłużył na krytykę bo to naprawdę dobry film a obsada dobrze dobrana .

ocenił(a) film na 1
Super123456789

zrób internetom przysługę, skasuj swoje profile i załóż ponownie gdy skończysz 16 lat, dziecko

ocenił(a) film na 1
Kamecha

16? Chyba 25 lat by przejrzał na oczy

Kamecha

Nie skasuje profilu, a jak chcesz to skasuj swój.

ocenił(a) film na 1
Super123456789

kasuj albo będziesz u moderatora

Kamecha

Śmieszny jesteś mam być u moderatora że podoba mi się film Fantastyczna Czwórka.

ocenił(a) film na 1
Super123456789

tak qrva. Masz w ogóle zgodę rodziców na pisanie pierdół w internecie?

Kamecha

To nie żadne pierdoły że podoba mi się ten film

ocenił(a) film na 6
Super123456789

ej Super, nie odpisuj temu idiocie. Nie widzisz, że to jakiś but z problemami psychicznymi?

ocenił(a) film na 1
Sony_West

następne dziecko gimnazjów?

ocenił(a) film na 1
Sony_West

hej pataałachy, sprawdźcie tegoroczne nominacje do złotych malinek:

FF w pięciu nominacjach. Kolejny raz współczuję wam gustów, frajerzy :D

erdece

tez sie dziwiłem co ta kobita nastolatka ma taki stary głos a ona ma 32 lata :D

erdece

Wierz mi, obsada to najmniejszy problem tego filmu ;)

ocenił(a) film na 6
erdece

Akurat casting był jedna z nielicznych rzeczy ktora trzyma sie kupy.
Głównie przez to że młodzi ludzie (potocznie gimbaza) zostawia najwięcej kasy na filmach o superbohaterach.
Przez co trzeba im dac kogos z km moga sie utozsamiac.
Stad gwiazdy młodszego pokolenia

Miles Teller to gorace nazwisko głównie po roli w Wiplash
Michael B. Jordan to nowy Creed
Jamie Bell też jest popularnym aktorem

Ale nawet pomijajac to i stwierdajac ze kazda z tych ról jest źle dopasowana to trzeba sie pokłonić przed kreacja
Tim Blake Nelson który do swojej roli pasował wybornie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones