PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=170215}
3,0 109
ocen
3,0 10 1 109
Fantom kiler
powrót do forum filmu Fantom kiler

Zobaczyłem ten film z ciekawości, ale wytrwałem tylko fragment i nie zamierzam sprawdzać następnych części. To chyba najgorszy film, jaki widziałem.
- Aktorzy w zasadzie nic nie mówią, dialogi są powycinane z polskich filmów, nie pokrywają się z napisami angielskimi i zupełnie nie pasują do fabuły. Nie rozumiem takiego zabiegu.
- A co do fabuły, jest ona bez sensu, nie wiadomo, co się dzieje, dla mnie to coś ani nie jest horrorem (choć to nieprzyjemny film) , ani erotykiem, sceny z rozebranymi kobietami i morderstwami (95% filmu) mają chyba na celu podniecanie widza, ale tylko sadysty i mizogina, a nie przerażenie go.
- Budżet filmu wyniósł pewnie kilkaset złotych. Oprócz reżyserii i scenariusza, dźwięk i oświetlenie również nie działają. Wszystko w tym filmie jest dziwne.

Nie polecam, szkoda czasu. Pomysł na horror mógłby być dobry, ale zdecydowanie nie wyszło. Dziwię się, że powstały kolejne części. Czy to się mogło spodobać widzom?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones