PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=49}

Farba

6,0 2 139
ocen
6,0 10 1 2139
Farba
powrót do forum filmu Farba

Niema

ocenił(a) film na 8

to jak nasza ''kochana'' publiczna telewizja Polska gnioty to lecą o dwudziestej a takie wspaniałe filmy w środku tygodnia o drugiej w nocy wielkie brava.

ocenił(a) film na 7
OLIN1

Masz rację, ja oglądałam w nocy ten film. Nawet fajny. :)

OLIN1

W pełni się zgadzam!!! Zastanawiam się za co płacimy abonament? Za głupkowate filmy, za Seagala i Van Damme'a :-) Jest tak dużo dobrych wartościowych filmów zarówno polskich, europejskich jak i amerykańskich. I co? Nie uświadczysz ich w TV. Czasem coś wartościowego leci w tygodniu po północy. A wieczorem królują gówniane seriale i powtórki gniotowatych filmów. Dziś, a w zasadzie już jutro "Farba" po północy...

orysiak

Od Van Damma się odczep!!! Ten film jest głupkowaty. Natomiast Seagal też mnie irytuje!! Pozatym farby też za dobrze nie oceniłeś :P

waldas_filmweb

Rozumiem, że filmy z Van Dammem to absolutny top światowej kinematografii wg Ciebie :-) A czy wiesz, że ten wybitny aktor to w Belgii to taki pan Chajzer - Vizir, twarz reklamowa proszku do prania :-) A "Farby" nie oceniłem za dobrze, ponieważ nie uważam tego filmu za wybitny. Gdyby nie Agnieszka Krukówna byłoby wręcz słabo. Znam wiele lepszych i ciekawszych polskich produkcji. Pozdrawiam!

orysiak

Nie absolutny top, ale mają swój klimat, dlatego nie jest do końca dobrym przykładem do porównywania do abonamentu, natomiast płacimy za pana super Lisa, śpiewającego Janowskiego, i innych pieprzonych celebrytów nierobów( ryśków i hanków )

OLIN1

Nie oglądałam jeszcze filmu, ale z autorem wątku jak najbardziej się zgadzam. Zauważyłam, że TVP stworzyło sobie, ku irytacji widzów, takie pasmo bez nazwy. Dobre POLSKIE filmy takie jak np. Tato są emitowane po drugiej w nocy. Wysuwają się z tego dwa wnioski: albo szanowne TVP liczy, że każdy kinoman ma w domu dostęp do super wypasionego dekodera z opcją nagrywania i obejrzy sobie ulubioną produkcję o ludzkiej godzinie, albo nie myślą i sądzą, że jak ktoś będzie chciał sobie obejrzeć, to zarwie całą noc.
To jest śmieszne, że w polskiej telewizji nie promuje się rodzimych filmów, a potem wszyscy się dziwią, że młodzi ludzie pytani o ulubione polskie filmy odpowiadają "nie oglądam".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones