type.film.name

Farba

1997
1 godz. 23 min.
6,0 2 091
ocen
6,0 10 1 2091
732
chce zobaczyć
Bohaterka filmu nosi przezwisko Farba, ponieważ niemal codziennie zmienia kolor włosów. Jej świat to młodzieżowe pisma dla dziewcząt i pełen luz. Swoim postępowaniem... więcej

film.plot.label.empty
Farba vod.label.see_where_to_watch

profession.director.name

profession.screenwriter.name

genre.title

label.production_country

label.premiere

Orzeł
awards.film.label.won awards.label.numbered_awards Orzeł, 2 inne nagrody i 6 nominacji
awards.label.check_all

Bohaterka filmu nosi przezwisko Farba, ponieważ niemal codziennie zmienia kolor włosów. Jej świat to młodzieżowe pisma dla dziewcząt i pełen luz. Swoim postępowaniem szokuje otoczenie, bez skrępowania mówi o seksie, do przypadkowo poznanych ludzi mówi na "Ty". Farba jest w ciąży, a treść filmu to podróż z Wrocławia do Elbląga do mitycznejBohaterka filmu nosi przezwisko Farba, ponieważ niemal codziennie zmienia kolor włosów. Jej świat to młodzieżowe pisma dla dziewcząt i pełen luz. Swoim postępowaniem szokuje otoczenie, bez skrępowania mówi o seksie, do przypadkowo poznanych ludzi mówi na "Ty". Farba jest w ciąży, a treść filmu to podróż z Wrocławia do Elbląga do mitycznej babci, u której Farba będzie chciała urodzić dziecko, a może i pozostać na stałe. W podróży towarzyszy jej Cyp, chłopak różniący się od Farby niemal we wszystkim. Jest spokojny, raczej nie atrakcyjny jego świat to modlitwa do ołtarza w walizce i opieka nad Farbą. Oboje tworzą dziwną parę. Nietrudno przewidzieć, że podróż odmieni oboje bohaterów. W czasie tej podróży (głównie w pociągach) nasi bohaterowie poznają wielu niezwykłych ludzi. Będą zdobywać w sposób nietypowy pieniądze by przetrwać, a my przez cały czas oczekiwać będziemy z niecierpliwością końca ich drogi.

dystrybucja
KINOPLEX-SILESIA Sp. z o.o.
studio
Telewizyjna Agencja Produkcji Teatralnej i Filmowej
tytuł oryg.
Farba
inne tytuły
Paint Miedzynarodowe
Więcej...
Film kręcono we Wrocławiu i Głogowie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • aga

  użytkownik usunięty

  Film filmem, lecz Agnieszka jest moim zdaniem absloutną sexbombą polskiego kina ostatnich lat!!!! To ciało doskonałe.. Juz w roli Janki wyzwalala we mnie ) a mialam wtedy zaledwie 13-14 lat) podniecenie..

  • Co za syf

   tokol ocenił(a) film na 1

   Tego filmu nie sposob obejrzec do konca bez bezposredniego przymusu: wydana gotowka, deszcz, atrakcyjna blondynka na fotelu obok. Jednak nie ma sensu zglebiac banalnej fabuly i niskich lotow aktorstwa

   1
   • moznaby powiedzieć - taka historia rzecz normalna, dlatego byc może nie specjalnie zachwyca. Za to kreacja Agnieszki Krukównej świetna!

   • Ostatnia scena

    bula97 ocenił(a) film na 8

    Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

   • Uwielbiam

    użytkownik usunięty

    ten film. Krukówna stworzyła świetną kreację.

    3