Film

1997 1 godz. 23 min.
6,1 2 010
ocen
6,1 10 2010
672
chce zobaczyć
{"rate":4.0,"count":1}
{"id":"49","linkUrl":"/film/Farba-1997-49","alt":"Farba","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/49/49/7308964.2.jpg"}
Bohaterka filmu nosi przezwisko Farba, ponieważ niemal codziennie zmienia kolor włosów. Jej świat to młodzieżowe pisma... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Orzeł Najlepsza główna rola kobieca w roku 1999 dla Agnieszka Krukówna Złota Kaczka Najlepsza aktorka w roku 1999 dla Agnieszka Krukówna
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Bohaterka filmu nosi przezwisko Farba, ponieważ niemal codziennie zmienia kolor włosów. Jej świat to młodzieżowe pisma dla dziewcząt i pełen luz. Swoim postępowaniem szokuje otoczenie, bez skrępowania mówi o seksie, do przypadkowo poznanych ludzi mówi na "Ty". Farba jest w ciąży, a treść filmu to podróż z Wrocławia do Elbląga do mitycznejBohaterka filmu nosi przezwisko Farba, ponieważ niemal codziennie zmienia kolor włosów. Jej świat to młodzieżowe pisma dla dziewcząt i pełen luz. Swoim postępowaniem szokuje otoczenie, bez skrępowania mówi o seksie, do przypadkowo poznanych ludzi mówi na "Ty". Farba jest w ciąży, a treść filmu to podróż z Wrocławia do Elbląga do mitycznej babci, u której Farba będzie chciała urodzić dziecko, a może i pozostać na stałe. W podróży towarzyszy jej Cyp, chłopak różniący się od Farby niemal we wszystkim. Jest spokojny, raczej nie atrakcyjny jego świat to modlitwa do ołtarza w walizce i opieka nad Farbą. Oboje tworzą dziwną parę. Nietrudno przewidzieć, że podróż odmieni oboje bohaterów. W czasie tej podróży (głównie w pociągach) nasi bohaterowie poznają wielu niezwykłych ludzi. Będą zdobywać w sposób nietypowy pieniądze by przetrwać, a my przez cały czas oczekiwać będziemy z niecierpliwością końca ich drogi.

studio
Telewizyjna Agencja Produkcji Teatralnej i Filmowej
data produkcji
1997
tytuł oryg.
Farba
inne tytuły
Film kręcono we Wrocławiu i Głogowie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • moznaby powiedzieć - taka historia rzecz normalna, dlatego byc może nie specjalnie zachwyca. Za to kreacja Agnieszki Krukównej świetna!

 • Ostatnia scena

  bula97 ocenił(a) film na 8

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Absolutną gwiazdą tego filmu jest Agnieszka.Bardzo prawdziwie zagrała rolę Farby,pełną determinacji,nieco zagubioną,szukającą swego miejsca.Ciekawy scenariusz,niezłe zdjęcia.Warto obejrzeć.

  2
  • Uwielbiam

   użytkownik usunięty

   ten film. Krukówna stworzyła świetną kreację.

   1
   • debiut

    Michal ocenił(a) film na 8

    Jak na debiut wyszło całkiem nieźle. Historia, w którą można uwierzyć - to najważniejsze.

    1