Film

1997 1 godz. 23 min.
6,0 2 041
ocen
6,0 10 2041
709
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":2}
{"id":"49","linkUrl":"/film/Farba-1997-49","alt":"Farba","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/00/49/49/7308964.2.jpg"}
Bohaterka filmu nosi przezwisko Farba, ponieważ niemal codziennie zmienia kolor włosów. Jej świat to młodzieżowe pisma dla dziewcząt i pełen luz. Swoim postępowaniem... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Farba zobacz gdzie obejrzeć online
NOWOŚĆ

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Orzeł
Film zdobył nagrodę Orzeł, 2 inne nagrody i 6 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Orzeł Najlepsza główna rola kobieca w roku 1999 dla Agnieszka Krukówna Złota Kaczka Najlepsza aktorka w roku 1999 dla Agnieszka Krukówna
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Bohaterka filmu nosi przezwisko Farba, ponieważ niemal codziennie zmienia kolor włosów. Jej świat to młodzieżowe pisma dla dziewcząt i pełen luz. Swoim postępowaniem szokuje otoczenie, bez skrępowania mówi o seksie, do przypadkowo poznanych ludzi mówi na "Ty". Farba jest w ciąży, a treść filmu to podróż z Wrocławia do Elbląga do mitycznejBohaterka filmu nosi przezwisko Farba, ponieważ niemal codziennie zmienia kolor włosów. Jej świat to młodzieżowe pisma dla dziewcząt i pełen luz. Swoim postępowaniem szokuje otoczenie, bez skrępowania mówi o seksie, do przypadkowo poznanych ludzi mówi na "Ty". Farba jest w ciąży, a treść filmu to podróż z Wrocławia do Elbląga do mitycznej babci, u której Farba będzie chciała urodzić dziecko, a może i pozostać na stałe. W podróży towarzyszy jej Cyp, chłopak różniący się od Farby niemal we wszystkim. Jest spokojny, raczej nie atrakcyjny jego świat to modlitwa do ołtarza w walizce i opieka nad Farbą. Oboje tworzą dziwną parę. Nietrudno przewidzieć, że podróż odmieni oboje bohaterów. W czasie tej podróży (głównie w pociągach) nasi bohaterowie poznają wielu niezwykłych ludzi. Będą zdobywać w sposób nietypowy pieniądze by przetrwać, a my przez cały czas oczekiwać będziemy z niecierpliwością końca ich drogi.

dystrybucja
KINOPLEX-SILESIA Sp. z o.o.
studio
Telewizyjna Agencja Produkcji Teatralnej i Filmowej
data produkcji
1997
tytuł oryg.
Farba
inne tytuły
Film kręcono we Wrocławiu i Głogowie (Polska).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • moznaby powiedzieć - taka historia rzecz normalna, dlatego byc może nie specjalnie zachwyca. Za to kreacja Agnieszki Krukównej świetna!

 • Ostatnia scena

  bula97 ocenił(a) film na 8

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Absolutną gwiazdą tego filmu jest Agnieszka.Bardzo prawdziwie zagrała rolę Farby,pełną determinacji,nieco zagubioną,szukającą swego miejsca.Ciekawy scenariusz,niezłe zdjęcia.Warto obejrzeć.

  2
  • Uwielbiam

   użytkownik usunięty

   ten film. Krukówna stworzyła świetną kreację.

   1
   • debiut

    Michal ocenił(a) film na 8

    Jak na debiut wyszło całkiem nieźle. Historia, w którą można uwierzyć - to najważniejsze.

    1