PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826029}
6,8 1 723
oceny
6,8 10 1 1723
Fatima
powrót do forum filmu Fatima

Rewelacja

ocenił(a) film na 9

Jak nie oglądam filmów o tematyce religijnej to ten przypad mi do gustu i to bardzo!

pgromko

Super:) To skoro Ci się ten film podobał, to może obejrzyj też Cud Guadelupe :)
Podobna tematyka objawień, tyle że w innym miejscu - jak sam tytuł wskazuje, w równie słonecznej i ciepłej co Portugalia - Hiszpanii :)
Myślę (mam nadzieję) że wzruszysz się na tym filmie, bo historia jest bardzo wzruszająca i powoduje łzy. Więcej nie zdradzę, żeby nie psuć Ci przyjemności z oglądania:)


Ps. Ja z kolei dopiero zamierzam obejrzeć Fatimę. Niedługo będą grupowe seanse w kinie po niskiej cenie, więc będę miał okazję:)
Jak już obejrzysz ten "Cud..." to daj znać czy się spodobał. Wtedy polecę Ci coś jeszcze o tematyce religijnej :) Film, który jest arcydziełem, i dla wielu wyznacznikiem i najlepszą ekranizacją tej historii. Opowiada on o największym wydarzeniu w dziejach świata i ludzkości. O wydarzeniu będącym  najlepszą wiadomością i przesłaniem dla każdego człowieka na ziemi. Więcej nie zdradzę, ale być może domyślasz się jaki film mam na myśli:)
Pozdrawiam

raf_filmweb

Guadelupe w Hiszpanii?...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones