PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5613}
6,2 8 067
ocen
6,2 10 1 8067
Firefox
powrót do forum filmu Firefox

Wszyscy mówią, że klasyki kina akcji z lat 80-tych są świetne i już nikt takich nie robi, a potem jeden z lepszych filmów tamtej dekady oceniacie na średnią 6,2, mówiąc, że za dużo akcji, za dużo wybuchów, za mała wiarygodność... A jakie wtedy było kino? Wybuchy i akcja na pierwszym planie.

darek12322

To obejrzyj inne filmy np. Misja, Harry Angel, Wściekły Byk. Mało wiesz o kinie lat 80s pisząc, że tam liczyła się akcja i wybuchy. Oj mało,.

ocenił(a) film na 10
KLAssurbanipal

Nie można porównywać tych filmów! Kolego, gdzie Wściekły byk, a gdzie Firefox???? Filmy zupełnie inne i o czym innym

minoshers

Wiesz, on ogólnie pisał że filmy z lat 80s są cienkie to podałem przeczące temu przykłady.

ocenił(a) film na 10
KLAssurbanipal

Kurde, to się zamotałem:) Myślałem, że on je chwalił kurde. Ogólnie nie ukrywam bardzo lubię filmy z tamtych lat. Pozdrawiam!:)

ocenił(a) film na 5
darek12322

Wyjaśnij mi jak się ocenia na średnią :v

użytkownik usunięty
darek12322

Jako miłośnik kina akcji lat 80 powiem Ci tak - to nie jest jeden z jego dobrych przykładów.

Odkopaliście trochę stary temat, dlatego nawet nie mam zamiaru próbować dyskutować ;)

ocenił(a) film na 10
darek12322

Dokładnie! A film fajny, typowo "zimnowojenny" akcyjniak ze złymi i dobrymi. Wciąż dobrze się ogląda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones