PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164139}

Forteca

Fortress
6,7 429
ocen
6,7 10 1 429
Forteca
powrót do forum filmu Forteca

Po tylu miesiącach poszukiwań znalazłem!! film z dzieciństwa! pamiętam jak dziś kiedy moja sąsiadka pożyczyła nam ten film na VHS.
zapamiętałem te maski sytuacje w jaskini pod wodą :D super super!! teraz obejrze po tylu latach ponownie!!

ps. ta kaseta gdzieś zaginęła i pamiętam ze ktoś powiedział ze ci w maskach po nią przyszli ;D

ocenił(a) film na 8
DreedMC

Pamiętam, że film ten leciał naście już lat temu (może i nawet 20) na TVP 1 w nocy. Nagrałem go równiez na VHS, a potem zaprosiłem kolegów ze szkoły i ogladaliśmy to razem. Dzisiaj jakos tak mi się przypomniał i postanowiłem go odszukać. Nie pamiętam juz całej fabuły, ale szczególnie to jak nauczycielka wraz z dziećmi przepływała pod jaskinią. :)

użytkownik usunięty
DreedMC

ja też kiedyś ogladałam go w tv z rodzicami, niestety nie widziałam końca filmu. Tak mi utknął w głowie, że muszę go kiedyś ponownie obejrzeć. mam nadzieję, że bedzie niebawem w tv.

ocenił(a) film na 8
DreedMC

Ah mam podobne piękne wspomnienia. Świetny film z dzieciństwa i jeszcze VHS :)

Trochę zajęło mi czasu ponownego jego znalezienie. Zabawne jest to, że na YT jest trailer filmu i pod nim same komentarze ludzi jak długo szukali ten film, czy jego tytuł :D

ocenił(a) film na 8
DreedMC

Tez sie naszukalam. Pytalam na Filmwebie i na innych portalach, probowalam google... Nic. Dopiero googlowanie po angielsku zabralo mnie na IMDb:)

Mi tez jaskinia i maski utkwily w pamieci z dziecinstwa, mielismy nagrany dosc dlugi fragment na kasecie VHS. Pamietam jak mi sie wlaczylo pomiedzy jednym a drugim epizodem Smerfow:)

Jeden z niewielu filmow, ktory autentycznie mnie wystraszyl.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones