PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1302}

Francuski łącznik

The French Connection
7,3 15 842
oceny
7,3 10 1 15842
7,7 23
oceny krytyków
Francuski łącznik
powrót do forum filmu Francuski łącznik

innych, ale moim zdaniem to nudny film bez polotu, z nijakim klimatem. Być może nie rozumiem atmosfery narkobiznesu w Nowym Jorku sprzed czterdziestu lat. Poza tym ludzie chwalą głównie Hackmana. Tymczasem w filmie jest kilka innych dobrych ról, np. Scheider, czy Fernando Rey. Co mi się podobało? Paranoja Doyle'a narastająca z każdą chwilą, rozprucie samochodu w policyjnym garażu i gonitwa za pociągiem metra. Poza tym nic więcej.

użytkownik usunięty

Mogę się pod tym podpisać. Podobne odczucia mam w stosunku do Bullita. Jak dla mnie 2 najbardziej przereklamowane filmy sensacyjno-kryminalne, jakie widziałam.

ocenił(a) film na 9

Co do bullitta zgodzę się, że ma parę wad i właściwie poza sceną pościgu myślę, że znakomita większość ludzi nie umiałaby wymienić jeszcze innych scen, które zapadly w pamięci z tego filmu, ale Francuski Łącznik nudny?, nie wiem, ale mi osobiście te ponad 100 minut filmu zleciało momentalnie. Ode mnie 9/10 za:
-brudny klimat
-grę Hackmana i Scheidera
-no i oczywiście za pościg kolejki, moim zdaniem ten z Bullitta się nie umywa:)

ocenił(a) film na 7

Ja tez nie padlem na kolana, a wysoka ocena narobila mi smaku. Dalem 7/10,
a wlasciwie to chyba takie 7 z minuse. Film ponaprzecietny, i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones