PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664974}

Frank

6,8 33 198
ocen
6,8 10 1 33198
6,6 23
oceny krytyków
Frank
powrót do forum filmu Frank

Kiedy pierwszy raz Don rozmawia z Jonem o Franku, mówił że wbrew pozorom jest on najnormalniejszym człowiekiem w grupie. W trakcie seansu przekonałem się dlaczego, ponieważ wszyscy w zespole poza Donem i Frankiem byli dupkami. Poważnie, nie cierpię Clary, Barbaque i Nany, byli egoistyczni, odpychający, irytujący, agresywni, odnosiłem wrażenie że gardzili dosłownie wszystkim. Robili wrażenie bandy buców, a Frank to po prostu człowiek z problemami, wrażliwy na sztukę, który w życiu chce po prostu tworzyć, przypominał mi zagubionego chłopca. Don i Frank to jedyni ludzie, z którymi Jon mógł rozmawiać i wzbudzali pewną sympatię. Jakie były Wasze odczucia?

ocenił(a) film na 5
szmyrgiel

Moje wrażenia sa takie że to film dla osób które uwielbiają rozmyślać o odczuciach i wyższych uczuciach bez jakiegokolwiek sensu i polotu.
Film jest o zaburzonym artyście i człowieku który zburzył jego mury.

ocenił(a) film na 7
Brumhilda

No nie bardzo.
To raczej Jon rysuje się tutaj jako Antagonista.
Zwyczajny człowieczek z Gen Y wywąchał możliwość wybicia się na alternatywnym zespole.
Zaczał dosyć szybko bez wiedzy reszty zespołu forsować ich wiedząc, że nie są gotowi a na dodatek oplótł sobie Franka wokól palca, co skończyło się koniec końców rozpadem zespołu.
Fakt że próbuje na koniec złaczyć ich ze sobą nieco go ratuje w moich oczach.

ocenił(a) film na 5
k3ssler

Sorry ale po 3 latach film zupełnie wyparował z głowy.

ocenił(a) film na 7
szmyrgiel

Niekoniecznie. W ostatniej scenie wychodzi na to, że ten zespół to terapia dla Franka. Bez nich nie może wręcz żyć.

szmyrgiel

Don i Frank to osoby, które optymistycznie zakładają w ludziach to co najlepsze. Nawet jeśli widać Red flags to dają innym przestrzeń, bo zakładają,że ludzie będą szczerzy. Cała reszta widziała w Jonie oportuniste i pozera, który może zniszczyć ich zupełnie dobrze funkcjonujący świat, dlatego nie byli wobec niego przychylni. Nie byli też wylewni tak ogólnie, co nie znaczy, że im na niczym nie zależało. Jon chciał być sławnym muzykiem i uchodzić za alternatywnego, podczas gdy oni byli autentyczni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones