PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664974}

Frank

6,8 33 211
ocen
6,8 10 1 33211
6,6 25
ocen krytyków
Frank
powrót do forum filmu Frank

Jetem pod ogromnym wrazeniem tego filmu i dlatego dalem mu tak wysoka ocene. Jedyna rzecza
ktora mnie w tym filmie na maksa wkur...ła to postac CLARY granej przez Maggie Gyllenhaal.
Ogolnie to nigdy tej aktorki nie lubilem ale w tym filmie doprowadzala mnie do furii... Ja wiem ze
zagrala tak jak wymagal scenariusz ale szczerze nienawidze takiego typu bezczelnych chamskich
aroganckich lasek ktore traktuja innych jak smieci. FILM JAKO CALOSC JAK NAJBARDZIEJ
POLECAM I TAK JAK ZAWSZE MOWIE:'OBEJZYJCIE GO W CISZY SPOKOJU I UWAZNIE BEZ
DURNEJ GRUPY ZNAJOMYCH KTORA ROZPRASZA I WYSMIEWA PRAWIE KAZDY FILM'.

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Ja też takich bezczelnych etc. lasek w filmach nie lubię, jednak tu wydaje mi się niezbędna i film bez niej byłby pusty.
A co do Twojej wypowiedzi się zgadzam - z pewnością nie do obejrzenia razem ze znajomymi.

PS. Jeżeli ten film Ci się podobał to musisz obejrzeć Śniadanie na Plutonie ;)

ocenił(a) film na 10
Garfrenie

Zaraz sobie poczytam o tym SNIADANIU... i moze wlacze...

ocenił(a) film na 10
Garfrenie

Chetnie bym sobie wlaczyl SNIADANIE NA PLUTONIE ale tematyka transseksualizmu mnie bulwersuje troche. Facet przebierajacy sie za kobiete to temat filmowy ktory staram sie unikac. Filmy o gejach lub lesbijkach mniej mnie denerwuja niz przebierancy.

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

Mnie też wkurzała ta Clara, ale chyba tak miało być. Bardziej Jon mnie wkurzył, z tymi jego "pomysłami".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones