PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39235}

Głębia bermudzka

The Bermuda depths
6,1 31
ocen
6,1 10 1 31
Głębia bermudzka
powrót do forum filmu Głębia bermudzka

Niezwykły film zrealizowany w pięknej scenerii.Bohater spotyka nad brzegiem morza dziewczynę z która się bawił jako dziecko.Zakochują się w sobie,pływaja w głebinach oceanu napotykając wiele wymarłych zwierząt.Kiedy chłopak pyta mieszkańców wyspy o tajemniczą piękność,która skradła mu serce dowiaduje się,że taka dziewczyna kiedyś żyła,ale było to ponad sto lat temu...Wspaniałą kreację stworzyła młodziutka Connie Selleca.

Martin_Eden

Z tego co napisałeś, jest to rzeczywiście ciekawy film, tylko szkoda, że nie mam możliwości go obejrzeć:-( W wypożyczalni nie ma, w BearShare nie ma... ??? Pozostaje mi tylko czekać, a nuż kiedyś znów go puszczą w telewizji:-(

milla_88

Powiem Ci,że ja też chętnie obejrzałbym jeszcze raz ten film.Nigdzie jakoś go nie powtarzają i zdaje się,że nie wyszedł na dvd.Zresztą to produkcja telewizyjna,więc jeszcze trudniej spotkać.A szkoda,bo ma fajny klimat,do tego zrelizowany w pięknej scenerii i młodzi aktorzy fajnie grają.Pod pewnymi względami przypomina mi "Błękitną Lagunę".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones