film

Głos serca

Listen to Your Heart
2010
1 godz. 40 min.
6,9 440
ocen
6,9 10 1 440
422
chce zobaczyć
Młody muzyk zakochuje się w głuchej dziewczynie, ale jej surowa matka jest przeciwna ich związkowi. Więcej Mniej
Głos serca zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Danny jest muzykiem, poznaje Ariane, głuchoniemą dziewczynę, która staje się dla niego inspiracją do pisania piosenek. Młodzi zakochują się w sobie, jednak pomiędzy nimi stoi zaborcza matka dziewczyny, której nie podoba się związek córki z muzykiem.

studio
Creative Alliance (współudział) / Oasis Motion Pictures (współudział) / Rebel One Pictures / Więcej...
tytuł oryg.
Listen to Your Heart
inne tytuły
Burt Young był rozważany do roli Tony'ego.
Zdjęcia do filmu kręcono w Nowym Jorku i Poughkeepsie (Nowy Jork, USA), stanie Pensylwania (USA) oraz Greenwich i Stratford (Connecticut, USA).
Lisa Benner, króra gra Marianne, była jedyną aktorką, znającą język migowy przed rozpoczęciem zdjęć. Alexia Rasmussen i Kent Moran musieli szybko się go nauczyć, udało im się z pomocą nauczyciela oraz samej Lisy.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • ciepły, chwytający za serce wyciskacz łez. Dobrze, że powstają jeszcze takie filmy, traktujące o uczuciach a nie instynktach. Mam nadzieję, że są jeszcze ludzie, którzy nie dali sobie stępić wrażliwości tzw. mocnymi wrażeniami jakie serwuje dzisiaj zdecydowana większość filmów. A im brutalniejsze tym...

  • czy ma ktos moze napisy po Polsku do tego filmu ?

    btw Mi się bardzo ale to bardzo spodobał !

  • Długo zastanawiałam się nad oceną tego filmu. Niby wszystko pięknie, fabuła też fajna, jednak czegoś mi zabrakło. Może przez to pomieszanie czasów w filmie? Bo jeśli akcja działaby się w czasach, kiedy to rodzice decydowali o zamążpójściu swojego dziecka, film otrzymałby ode mnie co najmniej 8-9 gwiazdek. Nie wiem... więcej