PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489936}

Głos serca

Listen to Your Heart
6,9 449
ocen
6,9 10 1 449
Głos serca
powrót do forum filmu Głos serca

ciepły, chwytający za serce wyciskacz łez. Dobrze, że powstają jeszcze takie filmy, traktujące o uczuciach a nie instynktach. Mam nadzieję, że są jeszcze ludzie, którzy nie dali sobie stępić wrażliwości tzw. mocnymi wrażeniami jakie serwuje dzisiaj zdecydowana większość filmów. A im brutalniejsze tym większym uznaniem i powodzeniem się cieszą, niestety.
Scenariusz i muzyka napisane przez głównego bohatera. Warto obejrzeć, polecam.

dorcus

A czy ten film nie jest .brutalny,,? Dopiero po godzinie filmu scenarzysta wyciąga z kapelusza raka, żeby spotęgowac efekt dramatyczny i żeby było jeszcze bardziej ,,wzruszająco,, Odrzucają mnie takie praktyki i za to wystawiam 3.

MikeParcero

Życie często pisze takie brutalne scenariusze...
A scenarzyści? ich zadaniem jest tak napisać scenariusz, żeby zaskoczyć, wzruszyć, przestraszyć, spotęgować efekt. Komentowany film jest dramatem. W mojej ocenie wszystko jest na swoim miejscu.
A Tobie miał prawo się nie podobać. :)

MikeParcero

Akurat nowotwór jest często właśnie takim efekt z kapelusza - Nie myślimy że możne nas dotyczyć ...

ocenił(a) film na 8
dorcus

Wiadomo gdzie mozna go zobaczyć na necie???bo oglądalem dzis na tv4 ale niestety nie w calosci:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones