Odtwórz Zwiastun nr 1 1:47

Zobacz Gabriel zwiastun

Film

2007 1 godz. 54 min.
6,2 12 908
ocen
6,2 10 12908
3 423
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
{"id":"381109","linkUrl":"/film/Gabriel-2007-381109","alt":"Gabriel","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/11/09/381109/7185096.2.jpg"}
Gabriel zostaje zesłany na ziemię, aby przywrócić światłość i pokój. By tego dokonać, toczy walkę z upadłymi aniołami.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Gabriel
Gabriel (2007) Zwiastun nr 1 1:47
Gabriel | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2007 | Film Gabriel to mroczny film akcji, którego akcja rozgrywa się w czyśćcu. Opowiada o zmaganiach między Archaniołami a Upadłymi Aniołami o kontrolę nad miastem, jego ludnością składającą się z odrodzonych dusz. Obecnie w czyśćcu króluje Ciemność. Gabriel jako ostatni z siedmiu Archaniołów zostaje zesłany by przywrócić temu miejscu światło. Niestety aby tego dokonać musi przybrać ludzką formę. W tym mrocznym miejscu ludzkich dusz samotny Archanioł będzie musiał stawić czoło swoim ludzkim uczuciom, co okaże się równie trudne jak walka z upadłymi.

Gabriel to mroczny film akcji, którego akcja rozgrywa się w czyśćcu. Opowiada o zmaganiach między Archaniołami a Upadłymi Aniołami o kontrolę nad miastem, jego ludnością składającą się z odrodzonych dusz. Obecnie w czyśćcu króluje Ciemność. Gabriel jako ostatni z siedmiu Archaniołów zostaje zesłany by przywrócić temu miejscu światło.Gabriel to mroczny film akcji, którego akcja rozgrywa się w czyśćcu. Opowiada o zmaganiach między Archaniołami a Upadłymi Aniołami o kontrolę nad miastem, jego ludnością składającą się z odrodzonych dusz. Obecnie w czyśćcu króluje Ciemność. Gabriel jako ostatni z siedmiu Archaniołów zostaje zesłany by przywrócić temu miejscu światło. Niestety aby tego dokonać musi przybrać ludzką formę. W tym mrocznym miejscu ludzkich dusz samotny Archanioł będzie musiał stawić czoło swoim ludzkim uczuciom, co okaże się równie trudne jak walka z upadłymi.

studio
HILT Productions / Redline Films (współudział)
data produkcji
2007
tytuł oryg.
Gabriel
inne tytuły
W jednej z pierwszych wersji scenariusza to Dwaine Stevenson miał grać Gabriela.
Film kręcono w Heddon Greta i Sydney (Australia).
Harry Pavlidis mieszkał przez 5 dni w karawanie umieszczonym w lesie, aby przygotować się do roli. Dodatkowo jego "mieszkanie" pozbawione było elektryczności.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Całkiem niezły film

  Lukininho ocenił(a) film na 7

  Tylko szkoda Andy'ego, bo mógł zrobić kilka naprawdę dobrych filmów akcji. Po Spartacusie otworzyły się przed nim drzwi do światowej kariery, a te paskudne raczysko wszystko zniszczyło. Szkoda, że zagrał w tak małej ilości filmów, bo fajnie się go ogląda.

 • B. dobry film mimo słabych efektów, które tutaj w ogóle nie były potrzebne

  Simon_Harrison ocenił(a) film na 9

  film mnie wręcz zahipnotyzował, oglądałem go, chyba coś koło 2 nad ranem... zacząlem od tego, iż chciałem sprawdzić jaka to wersja :P wiadomo.... no i tak się zaczęło, oderwać się do końca nie mogłem... Sama postać upadłego Michała jest ... więcej

 • 3/10

  fish91 ocenił(a) film na 3

  film poniżej przeciętnej, a końcówka filmu tragiczna

 • Taki sobie

  Jarek30081984 ocenił(a) film na 5

  Jakoś za bardzo mnie nie wciągnął.Fabuła też nie za bardzo jasna.Na plus główna rola grana przez Andy'ego Withfielda.

  1
  • Gabriel

   krasula_1 ocenił(a) film na 3

   nie podobał mi się

   2