PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381109}
6,2 13 126
ocen
6,2 10 1 13126
Gabriel
powrót do forum filmu Gabriel

Tylko szkoda Andy'ego, bo mógł zrobić kilka naprawdę dobrych filmów akcji. Po Spartacusie
otworzyły się przed nim drzwi do światowej kariery, a te paskudne raczysko wszystko
zniszczyło. Szkoda, że zagrał w tak małej ilości filmów, bo fajnie się go ogląda.

ocenił(a) film na 8
Lukininho

Zgadzam się całkowicie. Niestety, szkoda tak dobrego aktora.

ocenił(a) film na 9
Lukininho

Popieram.Wielu jest teraz plasikowych aktorów -Andy mimo wszystko był jakiś inny. Miał w oczach ,w spojrzeniu dziwną moc. Żal chłopaka ,który musiał odejść na samym początku drogi.Nie zobaczy jak rosną jego dzieciaczki,nie pokocha więcej żony,nie zadowoli nas swoją grą...straszny żal...

ocenił(a) film na 7
Lukininho

Ja również się zgadzam. Obejrzałam wszystkie filmy z Andy'm (czyli 2!), Spartacusa i czuję niedosyt. Chciało by się więcej i więcej, a tu niestety :( Pozostaje oglądanie w kółko tego samego, ale wątpię czy mi się to kiedykolwiek znudzi.

ocenił(a) film na 8
Marysia1407

Wielka szkoda że odszedł :(

ocenił(a) film na 8
Marysia1407

Andy był wyjątkowym aktorem. Najbardziej charakterystyczne w jego grze było połączenie typowo męskich, twardych cech z wrażliwością. W Spartacusie świetnie to pokazał. Nikt nigdy nie nazwałby go miękką pipą, a jednak często potrafił uronić łzy. Tu w Gabrielu również to mamy i za tym będziemy tęsknić...

ocenił(a) film na 6
rafik54321

Coś w tym jest. Nadał kilka własnych indywidualnych, niepowtarzalnych cech tej postaci, przez co po zmianie aktora aż nadto widać było różnicę. Szkoda. Nie musiał tak młodo umierać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones