PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609869}

Highschool of the Dead: Drifters of the Dead

Gakuen Mokushiroku: High School of the Dead - Drifters of the Dead
6,4 870
ocen
6,4 10 1 870
Gakuen Mokushiroku: High School of the Dead Drifters of the Dead
powrót do forum filmu Gakuen Mokushiroku: High School of the Dead - Drifters of the Dead

Witam. Dopiero zaczynam moją przygodę z anime. HOTD jest pierwszym tytułem jaki obejrzałem. Czy mógłby mi ktoś podać tytuły o podobnej tematyce? Coś w stylu HOTD Etchi z nutką horroru. Byłbym bardzo wdzięczny :)

użytkownik usunięty
maciovip

Jedyny podobny tytuł, jaki mi się nasuwa to Elfen Lied, świetne anime i myślę, że spełnia Twoje kryteria. Jednak nie ma chyba zbyt wiele serii o tej tematyce (wartych uwagi) Highschool of the Death jest i to go właśnie wyróżnia.
Mogę polecić parę tytułów, które mogą Cię zainteresować:
Black Lagoon, Great Teacher Onizuka, Futari Ecchi, Blue Gender, Higurashi no naku koro ni... pojawia się w nich wiele elementów HOTD, jednak zawarta w nich fabuła nie jest aż tak podobna.
Pozdrawiam :)

Dziękuje bardzo. Elfen Lied obejrzę jeszcze w wakacje a inne tytuły sporadycznie z roku szkolnym :)

Allie6912 a czy znasz może jakieś tytuły o tematyce apokaliptycznej. Coś w stylu filmu "Jestem legendą". opuszczone miasto, jakiś wirus czy zaraza. I nie musi to być etchi (chociaż cieszyłbym się gdyby było) aby to nie był hentai :P

użytkownik usunięty
maciovip

Do tego opisu pasują mi Akira i Blue Gender. Neon Genesis Evangelion też chyba jeszcze się łapie. W Blue Gender pojawiają się jakieś sceny +18 ;) ale dość sporadycznie. Akira to właściwie kultowe anime i warto znać ten tytuł. Bardzo popularnym w kręgach oglądających anime jest również Death Note. Co do hentai, nie oglądam zbyt często i znam właściwie tylko jeden tytuł warty polecenia, ale ogólnie nie można się raczej po tym gatunku spodziewać niczego ambitnego.. :p
poniżej polecam fajną stronę z anime online
http://www.anime-shinden.info/

maciovip

To kiepsko rozpoczynasz, wykasuj to coś i zacznij od klasyki.

theart

Moim zdaniem pchanie na siłę cycków wielkości arbuzów, licznych ujęć na bieliznę, dwuznacznych spojrzeń, rumieńców spartoliło nieco to anime, bo wyszło w sumie coś bardziej przeznaczonego dla fapmaniaków gier FPP, survival horror. Szkoda, wolałbym zachowany realizm postaci, również ten wizualny.

maciovip

Polecam ,,Death Note"!

ocenił(a) film na 7
Iknowwhatkindofmenur

Ja również! :D

ocenił(a) film na 8
maciovip

Shiki

Nikola19

Nie wiem czy ktoś podał, ale Kore wa Zombie desu ka powinno być podobne.

maciovip

Guilty Crown

maciovip

Jeśli lubisz wysoko budżetowe anime to polecam też Hellsing ultimate 1-10, Nową wersję Berserka oraz jeśli jesteś fanem illuminati oraz innych teorii sposkowych to polecam Ghost in the shell - stand alone complex

maciovip

Highschool DxD

maciovip

High School DxD - fabuła inna, ale ciekawsza (w skrócie - demony vs anioły vs upadłe anioły, a w tle jeszcze smoki i potworki) no i Ecchi lepsze, poza tym jest humor i wciąga jak cholera

ocenił(a) film na 7
genki_dama

Jako gatunek ecchi zdecydowanie wygrywa (dużo nagich kobiecych ciał, sutków itd.) DxD ale pod względem fabularnym to bym miał zastrzeżenia. Oglądałem oba tytuły i moim zdaniem dużo ciekawsze i śmieszniejsze jest HOTD. Ale oczywiście ty możesz mieć odmienne zdanie.

ocenił(a) film na 10
Heller1304

dla mnie fabuła jest lepsza w H.O.T.D ale w H. DxD humor wynagradza dość mocno zakrytą cyckami fabułę (ja nie oglądałem tego dla cycków ale dla fabuły a, że cycki są jej częścią to nic nie poradzę :D ) :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones