PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673368}

The Flu

Gam-gi
6,5 926
ocen
6,5 10 1 926
Gam gi
powrót do forum filmu Gam-gi

Moim zdaniem jeden z najlepszych filmów katastroficznych. I pomyśleć ,że produkcji koreańskiej.
Zdecydowanie polecam!

ocenił(a) film na 6
andreos_7

Kolego, tak się składa, że Koreańczycy są nadzieją filmu światowego, oglądaj dalej produkcje z Korei, a gwarantuje, że szczęka opadnie Ci z wrażenia nie raz.

ocenił(a) film na 6
Dalhar

dokładnie

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

Czegos mi zabrakło , wciagajacej historii, jakos ten film bez wyrazu z przewidywalnym zakończeniem, Heundae nadal najlepszym koreańskim filmem katastroficznym jak dla mnie.

Dalhar

Otóż to,a kto wie jak skończy się walka z wirusem w Polsce i czy nie podzielimy losu USA przez wyrządzone błędy partii politycznej?

ocenił(a) film na 4
andreos_7

Mnie tam jakoś nie wzruszył. Głownie irytował.

ocenił(a) film na 4
andreos_7

W swoim gatunku?
Czy masz na myśli katastroficzne filmy koreańskie?
W tej kategorii MOŻE i jest świetny ;)
Ale jako film kina światowego jest bardzo przeciętny i zdecydowanie nie wart polecania nikomu kto nie jest naszym wrogiem.
Chyba, że ktoś hołduje zasadzie: "ja się naciąłem to i niech innych to spotka!"

ocenił(a) film na 9
tia-non

Witaj tia-non. Mi się bardzo podobał, więc taką dałem ocenę i tak uważam. Ty masz prawo uważać inaczej.Poleciłem kilku osobom i jakoś nie stwierdzili, że się nacięli przeze mnie... wręcz przeciwnie.Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
andreos_7

Witaj andreos_7
Oczywiście, każda ocena poza 1 i 10 jest uprawniona i masz prawo ocenić tak jak chcesz każdy film.
Jeśli poleciłeś ten film fanom kina dalekowschodniego to mogę zrozumieć brak krytycznych uwag w myśl : "nie kala się gniazda ..."
Ale przeglądając oceniane przez ciebie filmy zauważyłem chyba jedną, góra trzy 7 a reszta to 8,9,10.
Widać, ze nie stosujesz pełnej skali zaproponowanych ocen więc pewnie twoja 9 odpowiada mojej 6?
Wiec chyba tak drastycznie nie różnimy się w ocenie tego przeciętnego filmu, który wyróżnia tylko kraj pochodzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones