PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5778}

Gangi Nowego Jorku

Gangs of New York
7,1 147 765
ocen
7,1 10 1 147765
5,8 29
ocen krytyków
Gangi Nowego Jorku
powrót do forum filmu Gangi Nowego Jorku

musze sie przyznac, ze gangi n.y. wydaly mi sie swietne dopiero po drugim ogladnieciu, po pierwszym jak dla mnie byly jedynie dobre. ale za drugim razem na spokojnie moglem dostrzec wiele pominietych szczegolow, nie chce mi sie ich nawet wymieniac, bo przez prawie 3 godziny troche sie tego zabralo.
a tak poza tym fantastyczna muzyka - po prostu kapitalna !!! w ogole to teraz strasznie sie dziwie jakim cudem chicago moglo dostac oscara za best picture, pianista nie dostal bo nie amerykanski, ale jak to mozliwe aby Gangi n.y. o historii USA przegraly z lekkim musicalem w tak waznej kategorii ??? no a to wychwalanie Day-Lewisa troche przesadzone - rola dobra, ale Brody lepiej mi sie podobal. szkoda mi troche scorsese, ale nie dostawal statuetek za jeszcze lepsze filmy wiec nic sie nie stanie jak jeszcze troche poczeka ;)

ocenił(a) film na 7
pan_qba

Gratulacje
Jestem pełen podziwu dla osoby, która zobaczyła ten film 2 razy! Mi brakuje samych chęci, a wiadomo, bez chęci daleko sie nie zajdzie. Film mimo, że sprawnie zrealizowany - dopięcie wszystkiego na ostatni guzik - daje efekt solidności, schlidności czy idealizacji. Jednak z biegiem czasu film staje się dla mnie coraz nudniejszy i coraz bardziej odstręcza. Tak to bywa, że jeżeli ktoś kto nad czymś pracuje zbyt mocno, moze się w końcu przeliczyć i zrobić w gruncie rzeczy nic specjalnego... Flm przypomina mi wołanie przekupki na bazarze czy prostytutki za bazarem: "Dla każdego coś miłego, po okazyjnej cenie!"

ocenił(a) film na 7
Morolg

zgadzam się!!:)
w zupełności się zgadzam, napisałam to w swoim komentarzu...Sprawnie zrobiony, świetna kreacja Lewisa(tego odmówić mu nie mozna!!), ale poza tym nic...Film taki sobie...DiCaprio schrzanił totalnie, a Diaz...Zresztą, zachęcam do lektury mojego kometarza:):):)...gdzieś na pierwszej stronie:):):)chyba to samo nam się nie podobało!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones