PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31924}

Garść dynamitu

Giù la testa
7,6 8 333
oceny
7,6 10 1 8333
7,2 4
oceny krytyków
Garść dynamitu
powrót do forum filmu Garść dynamitu

Uwielbiam ten film 

użytkownik usunięty

Głównie za polityczne klimaty i ogólny rozmach. Wszechobecnych zarzutów nie rozumiem, ale pewnie tak to jest, jak się nastawiasz na dolarową trylogię, bliżej temu do Dzikiej Bandy.

ocenił(a) film na 10

Ja też nie kumam tych zarzutów. Dla mnie to najbardziej "dojrzały" film Leone.

użytkownik usunięty

nawet jako kino polityczno-wojenne ten film słaby, przede-wszystkim osłabiają go te ckliwe retrospekcje

użytkownik usunięty

Ile ich było na 2 i pół godziny? 2 i pół minuty? To uznajesz za powód oceniania na 4/10? Chryslerze...

nie widzicie, że ten film nie dość że jest potwornie chaotyczny, niespójny (potworne cięcia fabuły- z jednej strony puste(!!!) leonowskie sceny, a z drugiej gdzie mogła by być dramaturgia to jej nie ma : przeskok: tragiczne rozpięcie między głupawym slapstickiem a ckliwym patosem ocierającym się o pschychologię w wersji dla kucharek) ale także jest to wręcz akademicki przykład arcy banalności (na każdym poziomie) dzieła filmowego....

ocenił(a) film na 8
tisoc

Marudzisz jak stara baba na straganie. Nie załapałeś klimatu filmu i tyle. Ja się znakomicie bawiłem.

Calvera81

zazdroszczę ci bo uwielbiam leone, no ale każda potwora znajdzie swego amatora

ocenił(a) film na 8
tisoc

Wiadomo, że nie jest to najlepsze dzieło Leone i nawet obok nich nie stoi, ale to nadal dobry film. Ale jak ci nie pasuje, to trudno. Nie wszystko musi się podobać.

Calvera81

ależ zgadza się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones