PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877296}
4,9 4 347
ocen
4,9 10 1 4347
2,4 7
ocen krytyków
Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle
powrót do forum filmu Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle

Ostatnio mało go w kinie, nie wiem może gra w teatrze,a le to fajne odświeżenie. Tak samo nowa twarz dominika Gwitt przyciaga uwagę.

Artur99

Jedno jest pewne... obsada mocno zachęca! ;)

Daswid

O tym samym pomyślałam, dawno go nie widziałam, a gra w fajnych produkcjach. Dominiki Gwitt za bardzo nie kojarzę, ale fabuła wydaje sie ciekawa.

ocenił(a) film na 9
Artur99

Bardzo cieszy mnie powrót Małaszyńskiego na duży ekran ale w ogóle obsada filmu przepełniona jest świetnymi aktorkami i aktorami. Film z taką obsadą zapowiada się jako hit tej jesieni

ocenił(a) film na 10
Artur99

Małaszyński jest jednym z moich ulubionych polskich aktorów. Cieszę się, że powraca na duży ekran!

Artur99

Trolle zmieniajcie chociaż multikonta. Wpis sponsorowany.

Artur99

powrót trolii a nie malaszynskiego. buuahaha. Szkoda mi was copywriterzy

Artur99

To będzie tak wielki powrót ze nie uwzględnili go nawet na plakacie i w materiałach promocyjnych. A tak na margniesie to przy okazji tak miernego aktora można się ekscytować jego powrotem na ekrany? Raczej zrobił kinu przysługę ograniczając swoją działalność.

BMovieManiac

dla mnie to facet, którego lubię oglądać. Tam samo fajnie zobaczyc panią Gałązkę w przeciwienstwie do Kożuchowskiej, która juz obrzydła

ocenił(a) film na 8
Artur99

Gwit świetna w tym filmie. W ogóle babki tu wymiatają. Fajna Więdłocha, taka trochę dramatyczna i tajemnicza. Świetna Gałązka, ale nr 1 dla mnie to Kożuchowska. Rewelacyjna jako rekin biznesu w spódnicy.

Artur99

wpis sponsorowany, nie dajcie się nabrać na ten syf. Ocene tez pobili , żenada panie producencie.

ocenił(a) film na 10
Artur99

Kożuchowska w takiej odsłonie zrobiła na mnie wrażenie! Dała czadu!

ocenił(a) film na 8
Artur99

Mało go było ale jak powrócił to z przytupem ;p Bardzo fajnie odegrał swoją rolę :)

ocenił(a) film na 10
Artur99

Tyle świetnych nazwisk w obsadzie! Film super, z tak zwanym "jajem", jednak temat konkretnym, bohaterowie również (czyt. Kożuchowska dała czadu w swojej roli!). Dawno nie bawiłam się tak dobrze :)

ocenił(a) film na 8
Artur99

Gwit bardzo fajna w tym filmie. Lubię jej dystans i poczucie humoru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones